Reprofit Brno verzus centrum na Slovensku

lienka_9
21. sep 2021

Ahojte, mam dilemu... máme ist na umelé oplodnenie, chodíme do Iscare Martin. Akože zatiaľ sme tam boli len raz a z toho prvého razu bol pristup fajn. Lenže teraz po všetkých vyšetreniach nám odporučili IVF. A zvažujem či to risknúť na Slovensku v tom Martine, pretože som počula ze vsetky centra na Slovensku su zastarale a ked nevyjde babám prve tak potom idu uz do Čiech, alebo rovno ísť do Reprofit Brno kde som naopak pocula len samú chválu len neviem kolko tam necháme peňazí 😔 Poraďte ak máte skúsenosť. Ďakujem 🙂

e1i
21. sep 2021

@lienka_9 mas ip

7lenka11
21. sep 2021

@lienka_9 my sme 5 mesiacov v Iscare BA a k nicomu sme sa zatial nedopracovali.. boli sme raz na IUI a ten zakrok som si neskutocne odtrpela.. chceli sme ist rovno na IVF, no tvrdia, ze na to nemame tak skoro narok, hoci ja mam PCOS a muz 2% morfologiu.. tiez zvazujeme, ze pojdeme do Brna

e1i
21. sep 2021

@7lenka11 blbosť, iui nemusis pred ivf, je to ich nahananie peňazí. My sme išli rovno do brna a rovno ivf a úspešne. Iui povedali ze by vyznam nemalo. Verila som. Je to tam o inom.nevahaj a objednaj sa zatiaľ na konzultáciu.

petkasaurus
21. sep 2021

@e1i ahoj, v Brne tiež Reprofit?

tana_m
21. sep 2021

@lienka_9 ahoj, my sme boli v Bratislave v UNB Antolska, vsetky vysledky sme mali v septembri a uz v oktobri som bola na ET(neuspesne), nasledne pauza (nemocnica pocas korona obdobia robila len nevyhnutne vykony), a na jar uspesny KET, nemozem povedat nic zle

sylvia_123
21. sep 2021

@lienka_9 ahoj, mama pracuje v jednom CAR a ked som jej spomenula, ze sa nam nedari 2 roky (ja OK, partner morfologia len 1%), tak mi poradila ist do Brna. Cize uz som dohodla konzultaciu cez videohovor na nasledujuci mesiac.. ak je to mozne, odporucam Brno (kolegyne tam boli tiez).

zuzzi18
22. sep 2021

@lienka_9 záleží od lekára a od tvojich problém, nie od krajiny. Poznám aj ženy v Brne, ktoré sa len trápia a chodia z vkladu na vklad pritom som prekvapená že medzi vkladmi žiadne návrhy riešení od lekárov. Potom keď poviem co som ja už absolvovala s mojou Dr. (BA Iscare) a na co sme už všetko prišli, čo mi dala vyšetriť, tak sa ma každý pýta, že kam to ku komu ja chodím. Nemenila by som nikdy.

lilien2018
23. sep 2021

@zuzzi18 ku ktorej lekarke chodis?

zuzzi18
24. sep 2021

@lilien2018 Grossova

lilien2018
24. sep 2021

@zuzzi18 aj ja k nej chodim teda zatial som bola dvakrat a si spokojna teda?

zuzzi18
24. sep 2021

@lilien2018 áno veľmi veľa pre mňa robí a som veeelmi komplikovaný pripad

lilien2018
24. sep 2021

@zuzzi18 aj u mna to zacina vyzerat na dost komplikacie, tak dufam ze to nejako dobre dopadne nakoniec. A ake vysetrenia ti uz robili ak sa mozem opytat?

lienka_9
autor
24. sep 2021

@zuzzi18
@lilien2018 smiem sa spýtať čo vám zistili dievčatá??

lilien2018
24. sep 2021

@lienka_9 ja som bola na priechodnosti a mam pravy vajecnik nepriechodny, nemam ovulaciu a vyzera to na PCO a dneska mi este robili test na inzulinovu rezistenciu a zakladnu reprodukcnu imunologiu tak na to este cakam.

lienka_9
autor
24. sep 2021

@lilien2018 ahaa tak to uz mám všetko za sebou....najsku mi všade tvrdili ze mi nič nie a nakoniec sa toľko toho nakopilo 😐

lilien2018
24. sep 2021

@lienka_9 a bola si aj v Nitre na hematologii a na gentike? chodis tiez do Iscare?

lienka_9
autor
24. sep 2021

@lilien2018 bola som tam raz na konzultácií v martine a odtiaľ ma poslali na tieto všetky vyšetrenia...ale pre umelé som sa malo rozhodla inde

ssegra
24. sep 2021

@lienka_9 neváhajte, choďte rovno do Brna

zuzzi18
28. sep 2021

@lilien2018 vies co mne uz kadeco a mam aj dost diagnoz, endometrioza, nemam uz svoje vajicka, nasli hematologicky problem aj imunologicky, takze jedno s druhym. Robili mi uz okrem takych tych beznych vysetreni aj biopsiu endometria, endometrialny skratching, bola som aj na MR malej panvy.

lilien2018
28. sep 2021

@zuzzi18 fuuuha tak to su riadne zakroky. Drzim ti palce aby sa vam to cim skor podarilo.

janickamalicka1988
18. okt 2021

Ahojte, mate niektora skusenost aj s REPROFIT OSTRAVA?

kika2810
18. okt 2021

@lienka_9 odporucam Brno. Boli sme a IVF na prvy pokus uspesne po 7 rokoch snazenia

amina15
24. okt 2021

@lienka_9 Ahoj.Neviem jak si sa rozhodla.Ale dúfam,že si išla do Brna.Ja 3roky som chodila do Ba,nič z toho nebolo len strašne veľa peniaze som tam nechala aj keď poisťovňa mi preplatila 3ivf.Už neviem po koľkátich Et,Ket som povedala že stačilo,síce je Brno ďaleko ale keby som vedela,tak hneď by som išla tam.Na prvý pokus sa mi podarilo Et,a tam som už išla ako samoplatca a ešte menej som platila bez poisťovni ako tu na Svk s poiťovňou.

lienka_9
autor
25. okt 2021

@amina15 rozhodla som sa pre Brno, za týždeň máme konzultáciu

amina15
25. okt 2021

@lienka_9 Super,držím ti palce😊

lienka_9
autor
25. okt 2021

@amina15 ďakujem ❤️

lienka_9
autor
3. nov 2021

Baby, prosím Vás koľko ste čakali kým vám z Reprofitu poslali tie papiere pre poisťovňu? A aký je ďalší postup?

lienka_9
autor
3. nov 2021

@sylvia_123 ahoj ako ste dopadli v Brne??

atr29
14. dec 2021

@lienka_9 Ahoj, rozhodujeme sa tiez medzi centrom v BA a Brnom. Mna trochu odradza ta dialka, manzel zacal pracovat na novom mieste a nemam ani tusenia, ako casto by si kvoli Brnu mal brat volno. Prosim ta ako to cca vychadza casovo? Ako casto sa chodi? Dakujem 🙏

lienka_9
autor
14. dec 2021

@atr29 my teraz ideme zahájiť ešte len liečbu...asi asi tak 6x co som počula

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre