Reprofit Bratislava

any14
21. aug 2024

Ahojte, chcem vás pekne poprosiť o čerstvé skúsenosti s Reprofit Bratislava, našla som vo fórach asi spred roka, kedy ešte nerobili OPU a vklad v BA, iba v Brne.. Má niektorá z vás dobré skúsenosti z posledného roka? Ďakujem za odpoveď

tessa165
21. aug 2024

@any14 je to byvale iscare v ba, aj sídlo maju tak kde iscare a tam sa robilo vsetko

gejb
21. aug 2024

Lebo predtým to nebol reprofit, inac tam robia a aj robili všetko...aj cez víkendy.

any14
autor
21. aug 2024

Tieto všeobecné informácie mám, len niektoré dievčatá písali, že chodili iba na kontroly tu do Reprofitu, na OPU a vklad do Brna..ale to nie je podstatné. Mňa zaujíma, aké majú dievčatá skúsenosti za posledný rok, či už pozitívne, alebo negatívne.

tessa165
21. aug 2024

@any14 ale vascina personalu je tam stale povodna iscare- takze budu relevantnejsie recenzie iscare nie reprofit... za mna nabrali v januarovych akciach vela zien takze obcas sa trosku dlhsie caka ako to byvalo za iscare. moja skusenost velmi dobra ale takisto sa najdu zeny co ti napisu ze v ziadnom pripade takze odporucam uvodnu konzultaciu a uvidis podla pocitu

barju
21. aug 2024

@any14 ja som bola na opu v reprofit BA v marci, máme 10 zmrazených embryok a jedno bolo vložené v apríli pri KET, som 23tt. Za mňa bolo všetko ok, okrem komunikácie s koordinátorkou. Lebo 3 krát som sa jej musela pýtať, nechápala otázke, nakoniec som sa pýtala doktorky a dostala som odpoveď. Ak ťa zaujíma niečo konkrétne, referencie na lekárov tak sa pokojne pýtaj. Chodili sme tam ešte od čias iscare cca 4 roky a snažili sme sa vyhnúť IVF, ale nakoniec sa nam to nepodarilo,ale spätné by som išla do toho skôr,len som sa musela o tom sama presvedčiť

any14
autor
21. aug 2024

@tessa165 Na uvodnej sme boli, potom sme dali predsa len prednost Brnu, ale k OPU nedoslo zo zdravotnych dovodov, tak znova som na pochybach. Brno vidim ako 100 % uspech, ale mozno len vela zien nepise neuspesnych IVF, neviem. Chcela by som tu blizsie nieco, v BA, tak hladam informacie.

any14
autor
21. aug 2024

@barju Cize vydarene IVF. Viem, ze je to velmi individualne, aj ja som si vselicim uz presla v tejto oblasti, aj uspechom, aj neuspechom. Ale dakujem za "povzbudenie", ze aj tu v BA je mozny uspech, nie len v Brne

zdenkak87
21. aug 2024

@any14 my sme chodili do BA este ked bolo Iscare a u nas 100% uspech- 2IVF, 2 vklady, 2 deticky (2r 10m, 10m)

barju
21. aug 2024

@any14 ja som v taký úspech ani nedufala. Lebo problémy na oboch stranách. Tiež som dlho rozmýšľala že po IUI ktoré sme absolvovali v iscare pôjdeme na IVF do Brna, ale potom už prechádzali transformáciou na reprofit a prisiel aj doktor z čiech a že používajú už rovnaké zaužívané postupy ako v Brne. Neviem čo je na tom pravdy keď to Brno odskúšané nemám, ale znelo to dobre a veľa sme usetrili keď sme nemuseli ďaleko cestovať.

any14
autor
21. aug 2024

@zdenkak87 Dakujem za odpoved😊

any14
autor
21. aug 2024

@barju Dakujem este raz.

rebeka04
24. aug 2024

@any14 ahoj ja tam chodím od januára...keďže je to moja prvá skúsenosť takouto klinikou ja mam dobre skusenosti ...máji mi odobrali vajíčka a následne išli na genetiku.19.8 som mala vklad a dnes mi vyšiel pozit. test. Personál bol viac než ochotný a vždy mi vedeli odpovedať na všetky otázky..nikdy som tam viac ako 10 min. nečakala.

any14
autor
26. aug 2024

@rebeka04 Ďakujem, Verím, že ste šťastná. Prečo boli poslané na genetiku, ak smiem vedieť? Sama ste si žiadala o to, alebo Vám navrhli?

rebeka04
26. aug 2024

@any14 mam za sebou 2 tehotenstva prirodzenou formou bohužiaľ vždy to skončilo potratom 10 týždni. dala dom si spraviť s manželom všetky možné testy obaja sme ok...tak sme chceli sme vylúčiť chybu na strane embrya a preto ta genetika.

any14
autor
27. aug 2024

@rebeka04 Ďakujem za odpoveď

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre