Reprofit Bratislava

veronika8989
21. okt 2023

Ahojte baby po zisteni ze Iscare v Bratislave už nie je a ani moja lekarka sa chxem objednat do noveho Reprofit. Ale neviem ku akemu lekarovi/ lekarke. Poprosila by som Vas o nazory komu ist a popripade komu sa neobjednat. Ďakujem

gejb
21. okt 2023

@veronika8989 ak tam ešte pracuje, tak Grossova.

veronika8989
autor
21. okt 2023

@gejb ta by tam mala este byt ked som si pozerala ich stranku. Ďakujem

nika6294
22. okt 2023

@veronika8989 ja som momentálne po OPU a čakáme kedy pôjdem na KET. Boli sme u Šustovej ale nemôžem na ňu povedať nič zle. Dobre podľa mna aj nadstavila liečbu, pekne vysvetlila všetko.

veronika8989
autor
22. okt 2023

@nika6294 ahoj dufam, ze nevadi ze tikam. Ja som chodila predtym doktorke Belusakovej len ona tam uz nie je. Ked som volala na recepciu tak som zistila ze uz to nie je Iscare ale Reprofit a s pani na recepcii som teda dobry pocit ani doveru nemala. Preto ze ked si budem moct vybrat lekara ze ktoreho ...

nika6294
22. okt 2023

@veronika8989 jasne môžeme si tikať. Ono je to Iscare ale zmenili názov kliniky. Z môjho pohľadu. Liečbu mi nastavovala Šustova a mala som ju aj na kontrolách iba na poslednej pred opu som mala Sakala ktorý je v Ba myslím dva krát do týždňa inak je v Martine a zostala som veľmi prekvapená aký milý doktor. Posunul mi ešte termín opu zo soboty na pondelok a dobre spravil. Za mna doktori sú super aj koordinátorka ale majú tak trosku bordel čo sa týka organizácie veci na recepcii. Ale tak povedala som si že sme na Slovensku nemôže ísť všetko hladko. 😁 moja skúsenosť je to že treba sa veľa veľa pýtať.

gejb
22. okt 2023

@veronika8989 Šustova je tiež fajn, veľmi milá a ľudská.

petkocka
22. okt 2023

@veronika8989 na recepcii robi taka piiiipina z farmy , tak sa ani necudujem ze si nemala Dobry pocit , a teda ja som z celeho bratislavského Reprofitu mala divny pocit . Chvalabohu som tam bola len na krv ( chodime do brna )

barju
25. okt 2023

@veronika8989 ja som bola naposlednej liečbe u dr.Bagócsiho lebo Machaneková ktorú som mala predtým odišla/odchádzala a bola som spokojná. Mne napríklad nesadla dr.Grossova a to som ju mala iba na jednom sono vyšetreni,aj Sustova bola fajn

mimusina
29. okt 2023

@veronika8989 ahoj aká nola prosím Belušaková? Bola si s ňou spokojná? Teraz je v NR a neviem čo od nej čakať - bude pravdepodobne zastupovať moju doktorku, ktorá ide na MD🤨

veronika8989
autor
31. okt 2023

@mimusina pre mna bola super. Ja uz som ku nej objednana do nitry a velmi sa na nu tesim 🥰 mozem len odporucit

mimusina
31. okt 2023

@veronika8989 fakt? Tak to som rada, ktoré dni robí či už je tam každý deň?

veronika8989
autor
1. nov 2023

@mimusina netusim ktore dni je tam ja som ku nej objednana na stvrtok... ale objednavala som sa priamo ku nej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre