Reprodukčná imunológia Dzurilla - skúsenosti

karabashka
17. nov 2016

Ahojte, kedže som po neúšpešnom iui, et, ket, tak uvažujem o návšteve Dzurilla centra, môžete mi prosím poradiť - nejaké skúsenosti a rady?že ako dlho trvá objednanie, a čo všetko sa deje na prvom vyšetrení, atd.Dakujem

dena22
18. nov 2016

@karabashka za seba urcite odporucam prave pani Dr. Dzurillovu.

karabashka
autor
20. nov 2016

@dena22 a ako prebiehalo vysetrenie ?

karabashka
autor
2. dec 2016

@dena22 no mna objednali na dátum a čas, neviem ku komu, poprosím ta aby si nám sem napisala ako prebiehalo to vysetrenie.Dakujem

dena22
2. dec 2016

prepac nevsimla som si tvoj dotaz z 20.11. ....bola som v zahranici.....takze, u nas to bolo tak, ze mne brali krv a manzel aj ejakulat...kedze ma azoospermiu, tak mne robili vysetrenie na protilatky prosti cudzim spermiam, lebo u nas sa to nedalo s nasimi vysetrit, kedze ich v plazme nema....ale u vas bude robit na manzelove spermie..., manzel zasiel na toaletu, kde sa zamkol a vratil sa s materialom...mne ako pisem len vzali krv, a vysetrili z jedneho odberu vsetko....nic viac sa tam nedialo...aspon u nas...potom mi zistili zvysenu bunkovu imunitu na cudzie spermie, zvysene cytokiny, protilatky proti hormonu stitky...nasadila mi Dexamed na 10 tyzdnov a vsetky hodnoty sa normalizovali...

karabashka
autor
3. dec 2016

@dena22 a ako si na tom s tehotenstvo?

dena22
3. dec 2016

@karabashka nijako, ale my mame aj ine problemy...niekomu staci nasadit Medrol, alebo Dexamed a je tehu...

brrrrrciatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karabashka
autor
8. dec 2016

@dena22
@brrrrrciatko Ked máme rano odber krvy a potom pred obedom konzultáciu tak ako bude prebiehat?to este nebudu tie výsledky z krvy?

dena22
8. dec 2016

@karabashka asi nebudu, na niektore sa caka vyse tyzdna

karabashka
autor
9. dec 2016

aha, a po týždni znova tam ci ako? a nieco uz bude vtedy, ci vlastne naco ta konzultacia?

dena22
9. dec 2016

@karabashka neviem, my sme nemali po odberoch popoludni konzulaciu, az ked boli vysledky

karabashka
autor
9. dec 2016

@dena22 no mozno teraz už robia rýchlo tie rozbory...neviem ..uvidime

rokina13
13. dec 2016

Ahoj, výsledky zvyčajne dostaneš do mailu (to sa ťa tam spýtajú či chceš mail alebo opäť prísť osobne), ale ak budete mať komplet všetky vyšetrenia tak na tie výsledky budete čakať cca.3 týždne.

rokina13
13. dec 2016

a ešte k tej konzultácii - tam sa vás spýta na všetky vyšetrenia, diagnózy aj dg. v rodine, či plánujete IVF, KET alebo snažíte sa prirodzene, atď. Úplne detailne, asi to potrebujú potom k vyhodnoteniu a odporúčanej terapii ak niečo sa nájde.

karabashka
autor
20. dec 2016

@rokina13 dakujem za odpoved...uz tuto navstevu potrebovat nebudeme 🙂

brrrrrciatko
18. jan 2017

@karabashka blahozelam 🙂

karabashka
autor
19. jan 2017

@brrrrrciatko dakujem :D

zuzanahomolova
20. apr 2020

kolko ste platili za vysetrenie?

matulka82
26. máj 2020

@zuzanahomolova zdravim , uz ste prosim absolvovali vys? ked mam zena odporucanie,plati sa aj tak?

karabashka
autor
26. máj 2020

Tak my sme tam nakoniec nesli, stacil nam helios martin a cakame uz druhe babo

zuzanahomolova
27. máj 2020

@matulka82 nie nesli sme, ano aj vymenny listok sme mali a prve vysetrenie 350€. ale my sme boli aj v bb v heliose a vsetko mame ok tak uz som meriesila Nitru

vycky
27. máj 2020

@matulka82 350 Eur je doplatok ak máš výmenný lístok.

matulka82
27. máj 2020

@vycky dakujem pekne za info

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre