Reprodukčná imunológia

26. jan 2023

Ahojte, keďže sme sa dlho snažili o bejby, po jednom samovolnom potrate ma moja mudr. Poslala na hematologiu a na reproImunologiu do Imunovitalu (mam to konkrétne napísané na vymennom listku). Na hematku som sa objednala, ale keďže som citala recenzie na imunovital v Ba neviem či tam ísť. Stalo sa niekomu aj ze im tam nič nezistili? Čo čítam, tak každej predpišu medrol a vybavene, akoby nemali vôbec individuálny prístup. Peniažky som ochotná investovat. Len či to nie je zbytočné. Rozmyslam, ze pockam čo prinesie hematologia a uvidim... Dakujem za názory 😊

marinecka95
26. jan 2023

Odporúčam reproimuno v NR Dzurilla

lilyianka
26. jan 2023

No,chodila som do Imunovital, zistili vyššie hodnoty embryotoxických cytokínov, predpisali Medrol. Keď boli výsledky ok, šla som na druhý KET a nič. Práve problémy nastali po vysadení tejto "dobroty".

yamahka
27. jan 2023

Ja som bola na hematologii, všetko v poriadku. A včera som bola na Repro imuno v Ba, uvidíme. O tri týždne budú výsledky.

janulkamala475
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. jan 2023

@janulkamala475 asi teda počkám co mi vyjde na hematologii, skúsim liečbu keď tak a potom reproimuno. Môžem ísť do Prešova aj bez výmenného listku?

autor
27. jan 2023

@janulkamala475 aha už čítam, že si šla ako samoplatca...asi spravím tiež tak ...ďakujem

janulkamala475
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. jan 2023

@janulkamala475 a liečbu nastavili inú? Aj keď boli výsledky totožné?

janulkamala475
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. jan 2023

@janulkamala475 no naozaj to znie, že v Prešove vedia lepšie....a ivf sa Vám potom podarilo?

janulkamala475
27. jan 2023

Nápis mi súkromnú všetko ti napíšem

andrea_r016
29. jan 2023

Však si pýtaj nový výmenný lístok od obvodnej a objednaj sa do Prešova....tam sa platí do 100e aj keď ideš cez poisťovňu asi ako samoplatca to stojí ďaleko viac...tam vyšetrujú iba krv ...v Nitre sa platí okolo 400e ak nie ak viac a vyšetrujú podrobnejsie aj spermie....

deatea
8. aug 2024

Ahojte, prosím o radu. Z prvého tehotenstva mám syna a potom 2x MA. Som objednaná na Repro imunológiu, ale neviem či mám zobrať aj partnera so sebou. Pretože otehotniem na prvý pokus, len sa tehotenstvo neudrží, tak asi je problém len u mňa. Má zmysel brať manžela?

mandrewa
8. aug 2024

@deatea ja idem na reproimuno v septembri a v pokynoch mám, že aj s manželom, má odovzdať spermie a mne budú brať krv.
Na hematológii si bola?

deatea
8. aug 2024

@mandrewa na hematologiu som objednaná v októbri, na imuno idem v septembri a na endokrinologiu chodim od prvého tehotenstva pravidelne na kontroly

mandrewa
9. aug 2024

@deatea ja mám podobný problém ako ty, 3x som potratila a bude to podľa lekárov skôr hematologický problém. Ale tú reproimuno budem riešiť aj tak, človek nikdy nevie.

deatea
9. aug 2024

@mandrewa s manželom sme si povedali, že absolvujeme potrebné vyšetrenia a skúsime to ešte raz, posledný tretí pokus a dosť. Viac nepodarených pokusov nezvládnem...

mandrewa
9. aug 2024

@deatea rozumiem ti a veľmi držím palce 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre