Repro - imuno a vklad

9. sep 2021

ahojte prosím vás ked ste mali mať prvé vyšetrenie, mohli ste pár týždňov pred tým absolvovať vklad alebo kázali od vkladu do vyšetrenia nejakú pauzu? ...ja som sa totižto objednala na repro o mesiac tam mám ísť a tento mesiac idem na vklad kedže som nedávno mala hysteroskopiu ...nikto ma neupozornil že tam treba pauzu ale mám pocit že sa budem musieť preobjednať

adara777
9. sep 2021

My sme nešli na ďalší vklad, kým sme nemali reproimuno vyšetrenie. Najlepsie keď si zavolas na reproimuno.

13kvietok13
9. sep 2021

Tiež by som už nešla bez toho na vklad. Keď Vam zistia náhodou nejaký problém a vklad sa nepodarí, budeš si to vyčítať …

rk123
9. sep 2021

tiez by som nesla na vklad bez vysledku z reproimuno.
avsak mne kazali minimalne 8tyzdnov pred vysetrenim nebrat ziadne hormonalne lieky. co sa pri vklade berie. mohli by to skreslit vysledky

autor
9. sep 2021

@rk123 no lenže po hysteroskopii by sa malo do 2 mesiacov ísť na vklad a ja vlastne idem bez liekov do toho kedže výsledky som mala v poriadku akurát že budem brať asi po vklade progesteron

e1i
9. sep 2021

6-8 týždňov pred reproimuno vysetrenim nemoze byt ani stimulácia ani vklady.
Dokonca treba byt 6-8 týždňov po potrate ak bol pred vyšetrenim

rk123
9. sep 2021

ja nie som doktor, ale mne pred objednanim na termin povedali 8tyzdnov bez hociakeho zasahu liekmi.
a aj progesteron je liek 🤷🏽‍♀️

sally001
9. sep 2021

8 tyzdnov pauza a potrebujes hematologicke vysetrenie a myslim ze tam je tiez 8 tyzdnov....hemato uz mas vysetrene?

autor
10. sep 2021

@sally001 nemám to mi ani nekázali ked som sa objednávala , len povedali že všetky výsledky čo mám ...na to asi tiež treba odporúčanie nie?

sally001
10. sep 2021

Ano da ti ho tvoj gynekolog alebo obvodný... mne hned povedali ze si mam priniest hematologicke vysetrenie

autor
10. sep 2021

@sally001 no tak to je blbé mne nepovedali nič ...len že aby som doniesla výsledky ktoré mám a pýtali sa aké lieky beriem ...

autor
10. sep 2021

@sally001 a kde na repro si bola?

sally001
10. sep 2021

V nitre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre