Psychologička popri snažení

elenkataki1
18. jan 2016

Prosím využili ste už niektorá služby psychológa popri snažení sa o dieťa a chodení do car? V Iscare majú od nového roka k dispozícií psychologičku, tak zvažujem..máte niekto skúsenosť? 😒

cecil36
18. jan 2016

@elenkataki1 pisala som IP 🙂

silvik1
18. jan 2016
gagirl
20. jan 2016

Tiez by ma to zaujimalo🙂

tana85
20. jan 2016

@elenkataki1 pohravala som sa s tou myslienkou, ale s partnerom sme si boli tak silnou oporou, ze nakoniec som to nechala tak. povahou som skor uzavreta, takze by som aj tak nevedela uplne otvorene hovorit o tych pocitoch pred neznamym clovekom. ak to ale tak citis, tak urcite skus, moze len pomoct

podlaaa
28. jan 2016

elenkataki1 Moja známa, tiež chodí do Iscare, psychologička pomohla veľmi jej partnerovi, ktorý bol trochu v depresii... Keď vyšetrujú mužské spermie, rieši sa jeho plodnosť/neplodnosť, má to určite veľký vplyv ne jeho ego a môže byť z toho v depresii. To pozná asi každá žena čo niečo podobné v partnerstve riešila.
My ženy sme veľa krát v tomto psychicky odolnejšie a ženie nás vpred túžba po dieťati, avšak ak má problém muž, berie to niekedy ako svoje zlyhanie. Preto by som odporučila, keď klinika disponuje takouto službou, určite ju využiť.

alma_m
29. jan 2016

Narazila som na tento článok:

http://www.bratislavskykurier.sk/courier/view/b...

Doktorka Grossová z Iscare tam hovorí, prečo sa rozhodli ponúknuť aj psychologické poradenstvo.
Keď je odborník k dispozícii a treba ho, škoda nevyužiť príležitosť, myslím si.

podlaaa
29. feb 2016

@alma_m určite áno! a okrem toho najnovšie poskytujú aj predoperačné vyšetrenia.
Najnovšie im pribudla aj internistka, čo ja osobne hodnotím ako veľké plus v rámci šetrenia času a energie chodenia hore dole po ostatných doktoroch a ambulanciách...

alma_m
1. mar 2016

Ako to nakoniec dopadlo? Využili ste niekto služby psychologičky z Iscare? Bolo to účinné?

alma_m
30. mar 2016

Ešte mi tak napadlo - ak v Iscare majú psychologyčku aj lekárov, platí medzi nimi tiež lekárske tajomstvo? To znamená, že psychologyčka bude vedieť len to, čo sa dozvie od pacientky?

podlaaa
30. mar 2016

@alma_m ako som už písala moja kamarátka chodí s manželom, snažia sa o svoje prvé. Pre jej partnera ktorý má 28 rokov, a vyšetreniam sa najprv veľmi bránil, nakoľko si stál za tým, že určite problém mať nemôže, to bola potupa. Avšak keď sa o svojej psycho brzde v hlave porozprával s psychologičkou vraj zmenil svoj prístup. Teda tak mi aspoň referovala 🙂 čiže aj takáto forma povzbudenia popri snažilkovaní má svoje opodstatnenie. Myslím že je to dobrý benefit v Iscare.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre