Progestanelle po zrušení KET

kristinapa06
27. dec 2023

Ahojte taká otázka zrušili mi ket ale mala som brať naďalej Progestanelle do 25.12 a ja som si ešte včera ráno dala tabletku lebo som si myslela že do 26 ich mám brat a dnes už mám špinenie nieje to nejak skoro ? 🫣

sonkam
27. dec 2023

Nie je niektoré baby dostanú aj cez progestanelle menzes je to ok. Len nvm prečo ti to nevydarili keď vklad nebol

kristinapa06
autor
27. dec 2023

@sonkam na klinike povedali aby mi prišla neskôr menstruacia zmenšili mi dávku 1-0-1 normálne som mala dostať 29.12 menštruáciu preto sa čudujem že už dnes mám špinenie 🫣

sonkam
27. dec 2023

@kristinapa06 to nevadí vôbec, môže to byť aj tým že ťa sliznica bola nízka. A možno je to len spinenie a rozbehne sa až o 2 dni ale keby aj zajtra tak je to ok.

kristinapa06
autor
27. dec 2023

@sonkam ďakujem 🙏 už niekedy si namýšlam problém aj tam kde nieje 🤦🏼‍♀️

sonkam
27. dec 2023

@kristinapa06 hlavne kľud ☺️ stres narobí niekedy viac problémov ako čokoľvek iné. A aj tí navýšili lieky v ďalšom cykle? Nasad ozaj vyššie dávky Dčka kľudne aj 2000 a plus tie šťavy z repy, granátového jablka 100% prípadne ak nemáš lieky na riedenie krvi tak aj ricinove zábaly kukni na nete a verím že to pomôže 😉

kristinapa06
autor
27. dec 2023

@sonkam ano Meriofert mi teraz dali 150tku predtým som mala 75ku a červenú repu pijem aj liter za deň a idem citát o tom ricinovom zábale ďakujem za rady 🫶🏾

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre