Príprava sliznice prirodzene pred kryoembryotransférom

stastenka42
8. jan 2012

ahoj babulky,máte niektorá skúsenosť s prípravou sliznice pred KET bez užívania liekov? Ja som sa teraz konečne "očistila" od hormónov a chcela by som absolvovat KET ale chcem vyskúšať nechat prirodzene narásť sliznicu,pri poslednom ET po stimulácii som mala ledva 8,4mm a pred stimulkou som mala prirodzenou cestou 9,6mm,dakujem za radu

makovicka53
9. jan 2012

@stastenka42 ahoj nic v zlom ale bud rada ze mas taku vysku sliznice 😉 .niektore baby maju problem dosiahnut 5mm 😅

evakva
9. jan 2012

@stastenka42 MYslim, ze ta vyska staci. Nie je to nic super, ale ja som rada, ked mam okolo6-7mm

makovicka53
12. jan 2012

@evakva veru cista pravda ja som rada ked mam tiez 6-7mm

gerdusha
12. jan 2012

treba si dat kazdy den 2 dcl cerveneho vina...vazne...praktizujem pred kazdy ET..a vzdy uspesne...teda co sa tyka vysky sliznice...

rienok
23. apr 2012

@stastenka42 daj si červené víno, grapefruity a alchemilkový čaj 🙂 to by malo stačiť aj bez estrofemu alebo estrimaxu... ono vraj je to lepšie keď je prirodzene ta sliznica ( nejaký nový poznatok). A veď keď nebude dobrá na kontrole tak to o mesiac odložíte nič strašné sa nestane 😉 .... kedy plánuješ?

stastenka42
autor
23. apr 2012

@rienok Ahoj,to vsetko som vyskusala a ledva 7 mm aj s estrofemom. Neviem preco sa mi to se..e,predtym som mala v pohode aj 9,5mm ,ale po tom potrate mi nejako nechce rast,teraz som mala 19 den 3mm,gyndoska skoro odpadla. Neviem kedy mi dorazi mrcha,uz mi aj ta hapruje..chcela som niekedy v juni tak uvidim ako sa moje telo rozhodne. A ty Zlaticko sa kedy chystas? My mame posledne dve zmrzlinky.

rienok
23. apr 2012

@stastenka42 fuha, tak to mas naozaj nizke ale snad sa to dovtedy napravi veď máš ešte 2 cykly, alebo zle počítam? my sme tiež dlhý príbeh ... musíme vyriešiť manželstvo 😝

stastenka42
autor
23. apr 2012

@rienok idete sa brat? To je super,gratulujem. To my sme boli skoro rozideni po tom ako sme prisli o mimi. Chcela som to ja aby si nasiel zenu ktora mu da deti,no nakoniec sme to nejako ustali a ideme dalej. My nie sme manzelia ,len zijeme spolu 15 rokov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre