Poraďte kliniku asistovanej reprodukcie

nicky221
14. máj 2020

Dobrý deň, chcem sa spýtať, ktorú kliniku odporúčate z vlastných skúseností? Môže byť aj východ-západ 🙂 Btw, problém bude u partnera, preto touto cestou. Ďakujem.

deya123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terezka288
22. máj 2020

@nicky221 jednoznačne Helios Martin 🙂

iana_123
17. júl 2020

@nicky221 aj ja ti radím jednoznačne Helios Martin 💪

nicky221
autor
17. júl 2020

@iana_123 už sme boli na spermiogram, o týždeň ideme na vstupnú konzultáciu. 🙏🏻

iana_123
17. júl 2020

@nicky221 super, držím palce. Ku komu idete? My sme boli u doktorky Culbovej, ale všetci sú tam super.

nicky221
autor
17. júl 2020

@iana_123 ja neviem, len nás hneď objednala, jedine viem, že k žene 😂 u nás je problém u partnera, tak uvidíme čo ukážu výsledky a čo nám odporučia. Vy už máte bábätko? 🙏🏻 A ďakujem ❤️

iana_123
17. júl 2020

@nicky221 tak buď Culbova alebo Starovecka (s nou som bola iba raz na kontrole a nedopadlo to moc šťastne bohužiaľ). Aj u nás je problém u muža, no mame ešte 5 zamrazenych embryi, tak čakám kedy budem môcť ísť na další vklad, takze deti mame len zamrazené zatiaľ 🙈😀

nicky221
autor
18. júl 2020

@iana_123 ja vôbec neviem čo nás čaká ani nič, takže všetko sa dozvieme o týždeň 🙂 a tie odborné názvy a podobne mi nič nevravia, som laik, tak dúfam, že sa do toho dostaneme 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre