Pomôže mi ananás na uhniezdenie vajíčok po vklade?

snehulka0610
20. júl 2020

Ahojte citala som ze niektorym zenam pomohlo papat 3 dni pred vkladom a dva dni po vklade ananas. Mate s tym nejake skusenosti? A v akych davkach odporucate? Dakujem krasne 🍀❤️✊🏻

ivkazba
20. júl 2020

Hovorí sa, že na pomoc uhniezdeniu oplodneného vajíčka by sa mal ananás konzumovať 1-2 dni po oplodnení a v priebehu 5 dní zjesť celý kus. Ja osobne som názoru, že ak už chce tomu žena pomôcť, treba vopred riešiť kompletnú škálu potrebných vitamínov a živín pre telo. Určite zjedený ananás nerovná sa úspešnému uhniezdeniu. V každom prípade držím palce pri vklade. 😉

snehulka0610
autor
20. júl 2020

@ivkazba takze treba rozlozit 1 ananas na 5 dni alebo kazdy den spapat jeden ananas?

ivkazba
20. júl 2020

@snehulka0610 1 kus za 5 dní. Ale ja skôr odporúčam nastaviť si všeobecne príjem vitamínov vhodný pre ženu, ktorá chce otehotnieť. To je medicínsky určite prijateľnejšie ako jesť ananás.

mey8
20. júl 2020

@ivkazba a poradíš aké vitamíny presne by žena mala brať?

ivkazba
20. júl 2020

@mey8 určite poradí lekár 😉 vždy je lepšie sa radiť s lekárom, ako spoliehať sa na ananás

mey8
20. júl 2020

@ivkazba jasné:D ja sa len informatívne pýtam,. ja momentálne jem Inofolik, kysel.listovú vit.D, E, železo (D a železo má iný dôvod, nie ten, že chcem otehu.) ale pýtam sa preto, že či je dobré ešte niečo doplniť,? Nám v Car spomenula koordinátorka jedine kysel.listovú. + pre manžela vitamíny...

ivkazba
20. júl 2020

@mey8 tak ideálne je, aby bola žena zdravá a zdravý človek má dostatok potrebných vitamínov a minerálov (aj tie čo ty spomínaš). Kyselina listová je potrebná pre vývoj plodu v prvom trimestri, preto sa odporúča dopĺňať ešte pred otehotnením.

miadi
20. júl 2020

Neviem ci zrovna v tomto ti pomoze ale kludne mozes kazdy den cely zjest - neuškodi.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiki68
20. júl 2020

A neni to blbost ked ananas sa v tehu Ma velmi malo konzumovat, vraj vo celkovo vyvolava stahy maternice a moze spustit porod. Ja len ze toto som nasla, Ananas som jedla den po termine. Nic to nespravilo

snehulka0610
autor
20. júl 2020

Dievcata to nam je vsetkym jasne ze treba aj vitaminyba treba byt zdrave.. ja uzivam D,E a kyselinu listovu. Ananas chcem urcite vyskusat mozno pomoze mozno nie...iba som chcela poznat niekoho kto to ma odskusane a ma pocit ze prave to jej pomohlo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre