Pohlavný styk počas procesu IVF

12. dec 2022

Moze mat zena v priebehu procesu Ivf (stimulácia odber vklad a dni po vklade) nechránený sex? Aby sa poistila ?

ninka99865
12. dec 2022

A čo chceš poistiť? Veď máš cyklus riadený hormónmi, najprv aby vajca narástli a potom aby sams nepraskli a aby ich odobrali. A následne vložia oplodnené embryo. Veď nemáš svoju ovulaciu. Ešte v cykle keď je napríklad pauza tak to hej, ak neni ovu vyblokovana, ale takto jedine pre radosť.

katuskamala1
12. dec 2022

Neodporucaju to. A ja som pocuvla. Rizík tam je viacej, ci uz napr ze dostanes nejaku bakteriu od partnera, alebo ked mas vela folikulov aby sa im volaco neporobilo.. Neviem uz co presne mi dr hovorili.. No poistit? Ked sa to nepodarilo prirodzene doteraz, tak nemyslim, ze prave pocas ivf sa tak stane.. A presne ako je pisane vyssie, je veľmi mala sanca, ze nejaky folik nekontrolovatelne praskne a oplodnite ho

gabika128
12. dec 2022

Nie, doktor ti to hádam vysvetlil. Čo chceš poistiť keď ti idú tie vajíčka brat a potom vkladať? Ja som otehotnela v príprave na IVF, keď som čakala na začiatok ms aby som si začala pichat injekcie na stimuláciu.

huginko
12. dec 2022

@ninka99865 aby vajca narástli... Otras... 🙊

marticka85po
12. dec 2022

Nemas si co poistit, kedze vsetky vajicka ktore narastli ti odoberu

ninka99865
12. dec 2022

@huginko trošku s nadhľadom 😉

huginko
12. dec 2022

@ninka99865 no, mam, ale v tomto prípade mi to príde trochu vulgarne

ninka99865
12. dec 2022

@huginko s tebou teda musí byt v živote sranda

huginko
12. dec 2022

@ninka99865 s tebou o tom nepochybujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre