Pohlavie dvoch zamrazených embryí

29. feb 2020

Aká je pravdepodobnosť, že keď som mala dve zamrazené embria, mohli by mať rovnaké pohlavie? Viem, pre niekoho blbá otázka, pre mňa je to skôr psychického pôvodu 😔 pretože prvý vklad vyšiel a čakali sme dievčatko, porodila som ju bohužiaľ v 6 mesiaci, už nežila 😔😢 odlupenie placenty..... veľmi túžim po dieťatku, chystáme sa na druhý vklad, chcela by som aby to bolo dievčatko, aby mi to prázdne miesto vyplnila. Samozrejme, že budem nesmierne šťastná aj za chlapčeka... Neberte to zle, možno ma pochopí, len ten, kto to zažil. A pevne verím, že vklad vôbec vyjde 🙏

korunka1
29. feb 2020

Neuraz sa,ale fakt blba otazka.Nevedieť,ci sa to vôbec podarí,a preferovať nejaké pohlavie? Nech je to co chce a je zdrave. Tymto zmyšĺanim budes mať psychiku za chviľu v keli.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
29. feb 2020

@korunka1 no možno máš pravdu že troška iná otázka, ale....ja to skôr beriem tak že autorka sa bojí či to náhodou nebude zas dievčatko - aby sa jej nestalo to čo pred časom....niektoré ženy jednoducho nedonosia jedno pohlavie....
takýto problém mala aj kolegyňa...Dievča vždy potratila...

habibim
29. feb 2020

@deti95060810 to je pravda.. Moja susedka vždy potratila chlapčeka.. Tak sa snažili kým to nebude dievča.. Mala ma teraz mesiac a jej prvorodena 8r.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika6162
29. feb 2020

Ja chápem túto otázku. Zažila som niečo podobné. Asi to bude ešte čerstvé..
Ja som musela počkať nejaký čas, už mi z toho chcenia začalo šibať, uvedomila som si, že všetko sa točí okolo plodenia dieťaťa a okolo toho aby sa nám to podarilo.. Prestala som žiť. A povedala som si DOSŤ! Mam 29 rokov, manžel 34, všetko si nás počká, jasne, ze som si predstavovala, že v tomto čase už budeme mať rodinku a to ze všetci okolo nás ju už majú ani nehovorím.. Ale život je taky, my si nieco naplánujeme ale bohužiaľ.. Človek mieni, pán Boh mení.. Musíš to trosku vypustiť, všetko príde vtedy, kedy má 🙂 Ale prajem veľa veľa šťastia 🙏

anka246
29. feb 2020

Neviem ako sa ti to zadarí. Ale želám ti, aby si dieťatko vynosila, porodila a bolo zdravé.

korunka1
29. feb 2020

@deti95060810 ale ona chce,aby to bolo dievcatko.
Sama som si presla dvoma spontannymi potratmi,tak viem,co môže prezivat. Jedno viem isto, co ma prist pride a utapanie sa v ziali neprospeje nikomu

whatever1
29. feb 2020

Pravdepodobnosť je 50 na 50. Je mi ľúto co sa ti stalo😔... Pytaj sa radšej tu v skupinke "mamičky anjelikov", nájdeš tam viac porozumenia a nikto ta za tvoje myšlienky nebude odsudzovať ani ta chytať za slovíčka. Je pochopiteľné že keď si prišla o dievčatko tak by si chcela ešte jedno. Ja tu nechápem niektoré reakcie ved je samozrejme ze ak to bude chlapček tak ho budeš ľúbiť rovnako...

ave17
29. feb 2020

Moja kamarátka bola na vklade, mala dve embria, hneď jej povedali jeden chlapec, jedno dievča. 🤔 Myslela som, že to je bežná prax, ona bola v Martine.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre