Podporme docenta Tomáša s ISCARE MT

crazybabenka
2. dec 2011

Otváram diskusiu....pre nás všetky....ktoré mrzí odchod docenta Tomáša s ISCARE MT

kuspitka
2. dec 2011

Iscer skončil ,keď tam nebude doktor Tomáš to môžem napisať aj na facebook ,kde majú stránku...
je to všetko nanič..

tinka9075
2. dec 2011

Mna to velmi mrzí a bude stále ja sa nemôžem spamätat možno to bude čítat ten kto v tom má prsty tak mu odkazujem či ho nehryzie svedomie ked sklamal tolké pacientky ☹

riami78
2. dec 2011

Tiež sa pridávam,
pre mňa sa ISCAR MT = Doc. Tomáš, on bol dušou tohoto zariadenia, samozrejme aj s MUDr. Cuľbovou.
Len dúfam, že neodíde do zahraničia, lebo Slovensko tým príde o odborníka a človeka, akých je v tomto odbore málo.

tinara23
2. dec 2011

Iscare môže mrzieť, že prišla o takého skvelého odborníka s ľudskou tvárou, ktorý tam pritiahol kopec pacientiek nielen svojou odbornosťou, ale aj jeho skvelým prístupom. Človek, keď odtiaľ vyšiel mal pocit, že naozaj lekára zaujíma a snaží sa mu pomôcť a s tým sa už teraz stretnete málokedy. Je to veľká škoda, už to nebude to čo to bývalo, a verím, že veľa pacientiek pôjde za Doc. Tomášom.

zibi
2. dec 2011

dnes som sa to dozvedela a tiez ma to mrzi ...co sa vlastne stalo? docent Tomas - uzasny clovek do kelu 😒

bbtina
2. dec 2011

Mozno si uvedomia aku chybu spravili,ale uz bude neskoro.ked tam nieje,ja uz centrum nejdem nikomu odporucat,lebo on bol dusou centra. Tak charizmatickeho cloveka uz nenajdu a ziadnym o 100% lepsim vybavenim nenahradia jeho pristup k pacientkam

simik22
2. dec 2011

je mi to velmi luto, a som sklamana ☹((((

ludinka
2. dec 2011

aj ja si myslim ze v tejto chvili je uplne jedno ci clovek pojde do heliosu alebo is caru........

crazybabenka
autor
2. dec 2011

@ludinka nemyslím si....treba počkať...možno bude aj iná možnosť

moniatko13
2. dec 2011

plačem ,plačem,plačem..centrum prišlo o skvelého
,najsamlepšieho človeka

lenkalienka01
2. dec 2011

@crazybabenka preco si nemyslis....ja si tiez myslim, ze teraz je jedno ci Iscare, alebo Helios....a cakat dokedy ??

crazybabenka
autor
2. dec 2011

@lenkalienka01 neviem....ale keď budem vedieť určite dám vedieť

lenkalienka01
2. dec 2011

@crazybabenka priala by som, nech je to cim skor, ale realne to velmi rychlo nevidim....

lenkalienka01
2. dec 2011

@crazybabenka a odkedy tam oficiane nie je ?

crazybabenka
autor
2. dec 2011

@lenkalienka01 ododnes....resp. ja som dnes dostala túto info

pohodacka
2. dec 2011

Je to úplne pohoršujúce!!!Jeden z mála lekárov,na ktorom vidieť,že ho tá práca napĺňala,bavila,jednoducho,robil si ju zodpovedne a s láskou.Hanba tomu človeku,ktorý sa mu postaral o odchod.On nech sa spakuje,ak je lekár,pretože nemá srdce.A takému človeku pacienti do rúk nepatria!!!!Som vďačná,že som ho spoznala a zverila sa do jeho rúk.Pôjdem k nemu nech bude kdekoľvek.Pre nás,spokojné pacientky nie je nič ďaleko.
Ja osobne som s ISCARE v MT skončila.Pokiaľ tam nebude docent Tomáš!!!

horalka2
2. dec 2011

aj ja som veľmi smutná, že som sa dnes s doc Tomášom nestretla, a tak som to potrebovala. je mi smutno, že sme prišli nielen o tak výborného odborníka ale aj o skvelého človeka s veľkým srdcom a veľkou ochotou nám pomáhať. ja som sa v Iscare cítila veľmi dobre, bola tam skvelá atmoška, všetci milí a ochotní.....tiež tam končím, je mi ľúto, ale končím!

sliver
2. dec 2011

božinku nieeeeee, my aj slzičky vyhrkli, to nie je možné.... ved on bol Iscare....
vďaka jemu najužasnejšiemu doktorovi akého som kedy poznala mame malu Bublinku a isto si pojdem pre druhú Bublinku hocikde kde bude....
prestávam odporučať Iscare lebo ja som chvalila všade jeho aký je super!!!

hadassah
2. dec 2011

No to som hotová, my sme boli v iscare v pondelok a recepčná hovorila, že docent volal, že je PN. Tak som konzultovala s doktorkou a ja v nádeji, veď asi má chrípku, alebo čo a už som sa na neho tešila na ďalší pondelok. Ja som bola z docenta Tomáša taká unesená, že som verila, že sa nám bábo podarí práve kvôli jeho ľudskému prístupu. Som strašne sklamaná 😔 😔 😔

buba78
2. dec 2011

je to najhorsi den pre mna........on je clovek s velkym srdcom robit druhych stastnych a aj sympatak.....ma vystupovanie na urovni.....vie povzbudit....tiez tam uz nikoho neodporucim.....az mi je do placu......bol tam skvely kolektiv.....vsetci boli vzdy pozitivne naladeni a to dnes je malokde......pracovali aj mimo pracovny cas.....veeeeeeeelmi mi je to luto

tinka9075
2. dec 2011

aj pre mna je to najhorší den v mojom živote nikdy mi nebolo tak smutno dnes sme šli do Martina s docentom doriešit ešte nejaské veci a miesto toho sklamanie 😒 pre mna to nebol len lekár ale aj človek ktorý vie pochopit je mi velmi lúto že tam nie je a končím v Iscare aj ja .....muž dnes povedal že pôjdeme za ním aj na kraj sveta keby sme mali aspon na neho nejaký kontakt aby vedel že sme s ním 😒

sabina897
2. dec 2011

Ahojte, ja veľmi málo prispievam, ale tu mi to nedá. U neho som konečne mala pocit, že nejde len o "prachy", ale aj o človeka, je mi smutno, že takto sa správajú k človeku, ktorý má čo odovzdať aj iným. A tiež Dr. Filová, jej prístup bol tiež strašne fajn. Myslím, že Iscare veľmi oľutuje tento krok, pretože ľudia tam chodili hlavne kvôli nemu. No mám teda dosť ...... hrozný piatok

tinara23
2. dec 2011

@tinka9075 neboj určite mu niekto tento odkaz odovzdá 😉 a možno natrafí aj na MK 🙂

hadassah
2. dec 2011

@sabina897 všetko toto čo sme sem napísali, by sme mali každá jedna poslať mailom vedeniu ISCARE , dnešný svet je len o korupcii, chamtivosti a ťažkých prachoch, človek ako taký už nikoho nezaujíma ☹ a keď sa nájde jeden, ktorý vytŕča z radu a nekoná podľa nich, tak sa ho treba samozrejme okamžite zbaviť, aby si ľudia nezvykli. Je to smutné.

tinka9075
2. dec 2011

@tinara23 ja len verím tomu že mu to niekto odovzdá a možno bude čítat tu na MK 🙂

crazybabenka
autor
2. dec 2011

@tinka9075
@tinara23 nebojte sa baby....určite sa to dozvie 😉

tinka9075
2. dec 2011

@crazybabenka to som rada nech vie že sme s ním aj za ním plačeme 😉

crazybabenka
autor
2. dec 2011

poslala som mu mail s linkom na toto fórum nech vie...že sme s ním 😉

tinka9075
2. dec 2011

@crazybabenka dobre si spravila poteší ho to 🙂

krista5
2. dec 2011

to je strasne.....ja som tam chodila tiez len kvoli jeho skvelemu spristupu...mam ovela blizsie bratislavu, ale martin sme si vybrali na základe odporúcania od urológa na doc. Tomáša....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre