Pocity po inseminácii

mina2415
30. mar 2018

Ahojte aké ste mali pocity po inseminacii A kedy ste zistili že vám to vyslo?? Dakujem

lavender21
30. mar 2018

@mina2415 ja som to zistila 17. deň po inseminácii, mala som ducha na teste. Neverila som vlastným očiam lebo príznaky som nemala žiadne... 🙂 Pozri si diskusiu: IUI úspešné hneď na prvý krát. Podarilo sa vám to? - pravidelne sa tam prispieva. 😉

mina2415
autor
30. mar 2018

@lavender21 A na prvý krát? Ja som dnes tri dni po iui A dnes pocitujem pravý vajecnik kde som mala aj najväčší folik

lavender21
30. mar 2018

@mina2415 áno nám sa na prvýkrát podarilo, dokonca bez stimulácie... Držím palce aby to vyšlo 😉

meadow1
31. mar 2018

@mina2415 ja sa tiež pripájam k lavender21, tiež sa podarilo na prvý krát ☺️ ešte tomu stále nemôžem uveriť, zistila som to tento týždeň ☺️ prvý duch na teste bol 12 dpo, 13 dpo už viditeľná ale slabulinka čiarka, 14 dpo taká istá a dnes ráno na 15 dpo tam už je veľmi dobre viditeľná i keď nie nejak extra silná čiarka a aj digitálny test mi ukázal že som 1-2 týždne tehotná. Ja som mala asi od štvrtého dňa po IUI takú jemnulinku bolesť alebo šteklenie v podbrušku na jednom mieste. Nie celé podbrušku ale iba jeden bod v ňom som tak zvláštne cítila a keby som nebola po IUI tak si to zrejme ani neuvedomujem že tam niečo cítim. Cítila som to ale každý deň občas až do cca 10 dpo, potom už nie tak som sa bála že to s tehotenstvom nesúvisí. Odvtedy už nemám žiadne príznaky. Ale 5 dpo sa mi párkrát dosť zatočila hlava a večer úplne taká eufória do mňa vošla že vyšlo to! Chcela som to aj manželovi hneď povedať ale som sa bála že ak nie že si bude myslieť že mi už z toho všetkého šibe 🙂 na druhý deň, čiže 6 dpo som mala malinký ružový fliacik na nohavičkách tak som sa zľakla že tak skoro menzes alebo uhniezdenie. Tak som nevydržala a mužovi som povedala že si myslím že to vyšlo. 8 dpo som ale mala zase taký ružový fliacik ale o trochu väčší tak som bola celý deň smutná že to bude menštruácia nejak veľmi skoro ale že istotne už začína lebo ma aj chrbát bolel aj podbrusko ako keby menštruácia. Druhý deň už nič a ani na nohavičkách už vôbec nič. 10 dpo som robila prvý test, negatívny a prestali aj tie divné pocity. Iba sa mi občas akoby jemne zatočila hlava. No a zvyšok som popísala už na začiatku 🙂

meadow1
31. mar 2018

@mina2415 o a samozrejme tiež držím palce, prajem veľa šťastia nech sa podarí. My sa trápime už nejakú dobu tak sa veľmi bojím aby to bábo zvládlo. Je to prvý krát čo som tehotná 🙂

mina2415
autor
31. mar 2018

@meadow1 Gratulujem ti nech máš bezproblémové tehotenstvo. ...No asi takéto nejaké pocity mám aj ja.každý deň má to picha alebo tak tlači V pravom vajecniku tak som mala aj najväčší folikul. ..Keď viac chodím začne ma cely spodok boliet najradšej by len lezala. Ale myslím že to môže byť aj Z dupahastonu. Inak aj sa bojím testovať. ..predvčerom som skúsila akú mám pregnylovu ciarku A takú slabunku tak asi rýchlo ide preč.

mina2415
autor
31. mar 2018

@meadow1 A po iui asi tri hodiny som dostala takeeee bolesti som myslela že porodim 😁 dúfam že to bola ovulacia. 😊

meadow1
1. apr 2018

@mina2415 ďakujem, dúfam že bude všetko v poriadku. Ja inak vôbec neverím na sny, ale pred tým prvým spinenim sa mi snívalo že som dostala menštruáciu a ešte voľakedy dávno som niekde čítala že to vraj znamená tehotenstvo ☺️ len teraz v noci sa mi to snívalo znovu a mala som ráno výtok s takou malinkou vlasocnicou krvi, tak som z toho v strese ☹️ Ja som mala tiež po IUI takú silnejšiu bolesť asi o hodinu a pol po IUI a tiež si myslím že to bola ovulácia. Mňa zo začiatku pobolievalo iba na strane kde bol dominantný folikul tak som si to vysvetľovala tým že to ešte súvisí s prebehnutou ovulaciou ale časom to prešlo viac do stredu akoby do maternice a tam pociťujem ešte stále občas také jemné pichnutie alebo tlak. Držím palce nech ti to dobre dopadne 😉

meadow1
1. apr 2018

@mina2415 ja som prvý test skúšala 7 dpi a už tam čiarka nebola, ale ja som mala ovitrelle. Mňa pri chôdzi nič nebolelo. A tiež som čítala že tie bolesti môžu byť aj z progesteronu, ale ja som už aj skôr si vkladala kvôli spineniu pred menštruáciou a nemavala som také bolesti tak ktovie.

mina2415
autor
2. apr 2018

@meadow1 Ahoj Ďakujem za odpoveď No presne aj mňa tak pichalo na pravom vajecniku keď bol najväčší folikul A vlastne stále má picha A dnes aj kríze začali sem tam má picha tak V strede 😕...A už si bola aj na krvné ci?

mina2415
autor
2. apr 2018

@meadow1 I tej menstruacii sa snívalo aj mne asi 4 mesiace dozadu 😂 A áno znamena tehotenstvo 😊

mina2415
autor
2. apr 2018

@meadow1 na tú vlasocnicu nech ti predpisu ascorutin pre istotu berieš dupahaston?

meadow1
4. apr 2018

@mina2415 ahoj, ešte som nebola u doktorky, lebo: v piatok som si mala oficiálne robiť test. V utorok aj tak neordinuje tak som mala v pláne ísť dnes. No lenže vo štvrtok mal môj muž zimnicu, tak ja že nachladol. V sobotu sa mu vyhodili nejaké vyrážky a mal aj zvýšenú teplotu. Tak ja že nachladol a k tomu dačo zjedol z čoho sa vyhadzal. No lenže v pondelok už mal vyrážky aj na bruchu a na chrbte. To už ma chytila panika, tak sme utekali na pohotovosť kde ale povedali že je to alergia, dostal dithiaden do zadku a išli sme domov. V utorok išiel k všeobecnej, tá ho poslala na kožné a odtiaľ na infekčné - ovčie kiahne. A ja fakt neviem či som už kiahne mala. Rodičia tiež nevedia lebo v detstve som bola v kúpeľoch 6 týždňov a vtedy som ich asi mala, aspoň tak som vtedy hovorila našim. Lenže samozrejme žiadny záznam o tom nie je, tak teraz trpnem či sa nenakazim. Bola som na krv na infekčnom, budú zisťovať či mám protilátky. "Ohladuplna" pani doktorka mi nezabudla 3 krát pripomenúť že ak to dostanem, tak je to indikácia na potrat. Vyšla som von a začala som hneď revať. Strašne sa bojím 😢

meadow1
6. apr 2018

@mina2415 už mám výsledky z krvi. Našťastie už mám kiahne za sebou. Spadol mi obrovský balvan zo srdca ☺️

mina2415
autor
7. apr 2018

Boze ty doktori si niekedy ani neuvedomujú čo vypustia. Chvála bohu si V poriadku aj Z drobcom. Ja tehotna nebudem 😦

meadow1
7. apr 2018

@mina2415 to ma veľmi mrzí ☹️ držím palce pri ďalšom pokuse, prajem ti aby sa vám to čím skôr podarilo 🤞🤞🤞

mia008
10. apr 2018

Ahojte, zdravim, pisem tu prvy krat, som slobodna, mam 39, zdrava a planujem si zalozit rodinu bez otecka, viete mi poradit ako a kde na umelu inseminaciu?

nikky1511
13. apr 2018

ahojte potrebovala by som radu, vcera som bola na inseminacii doktorka nam kazala mat este doma sex a potom vlozit progesterone, bohuzial bolo neskoro vlozila som si tabletku dnu a nasledne sme nakoniec ten sexik mali myslite ze to moze vadit? dakujem 🙂

mina2415
autor
14. apr 2018

@mia008 Ahoj inseminaciu ti nikto nespraví bez partnera aspoň v SR to tak chodí.

mina2415
autor
14. apr 2018

@meadow1 Ďakujem na ďalší pokus nejdem kašlem nato

nikky1511
18. apr 2018

Ahojte rada by som poprosila o vás názor som 9 deň po o ovitrelle a test o 12:00 na obed mi vyšiel takto mám to brat za pozitívny?

zdenka67
18. apr 2018

@meadow1 ja som 9 dní po iui - dnes slabulinke krvácanie (ani nie krv, ale niečo ako ruzovkasty výtok) test som robila a bol negatívny, myslíte že ešte mám nádej? Celý deň neskutočne veľa cikam, stále som smädná a hrozne ma bolí hlava

meadow1
18. apr 2018

@zdenka67 to je určite ešte skoro. Pokojne to môže byť uhniezďovanie. Ja som mala tiež skôr len niečo ako ružovkastý výtok. Nebola to krv ako taká. Držím palce 🤞 aby to bolo uhniezdenie. Skúste znovu najskôr 12.deň. A ideálne až ten 14.deň. Aspoň u mňa skôr vidno nebolo. Dajte potom vedieť ☺️

zdenka67
18. apr 2018

@meadow1 dakujem za info, lebo co som citala, tak 5-7 dni ze je uhniezdovanie, tak som ostala trosku v pomykove... uvidim, planujem robit dalsi test az v den krvi, nech zase nejdem k doktorke s prehnanymi vidinami 🙂

nikky1511
19. apr 2018

vyjadri sa mi prosim niekto k mojmu prispevku?:(

zdenka67
19. apr 2018

@nikky1511 ja sa môžem, ale tieto testy úprimne nechápem, aj mne vyšiel takýto a beriem ho ako negatívny.. ale ozaj neviem, lebo mám pocit, že niekedy ženy nájdu čiarku aj neviem kde, takže spravte druhý a budete istejšia 😉

zuzik1985
19. apr 2018

@nikky1511 Ťažko sa k tomu vyjadriť,pretože ani jedna z nás nevie,či už máte vyplavený ovitrelle z krvi a teda je to dušík alebo sú to ešte zvyšky lieku...Dá sa to pekne vypozorovať ak by ste si robili testy rovnakej značky v rovnakej hodine každý deň od inseminácie (resp. od podania ovitrelle) a videli by ste ako rýchlo čiarka po ovitrelle slabne.Ja som napr. mala takúto pregnylovu čiarku ešte na 10 deň po inseminácii,sú ženy čo nemajú ovitrelle/pregnyl už po 6 dňoch.

meadow1
19. apr 2018

@nikky1511 ako píše Zuzik, môže to byť ešte aj ovitrelle ale už aj duch. Musíte si urobiť rovnaky test znovu a porovnať či silnie alebo slabne. Ja som si robila test 8. deň po ovitrelle a bol biely. 12.deň bol slabulinky duch. Uvidíte keď skúsite ďalší test. Držím palce 🤞

meadow1
19. apr 2018

@zdenka67 ja som mala také slabulinke ruzovkaste spinenie 6. a 8.deň a keď som sa pýtala lekárky tak vravela že to je úplne v pohode že to bolo uhniezdenie. Takže podľa mňa pokojne aj ten deviaty deň to ešte môže byť ono ☺️

zdenka67
19. apr 2018

No tak uvidíme, dnes nenormálne bolesti hlavy a zvracanie,takže ja mám skôr obavy, že to je už pms.. ale uvidíme, v pondelok z krvi, ďakujem Vám 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre