Par hodin po vklade

1. jún 2024

Ahojte mam otazku som par hodin po vklade znamena to ze uz som tehotna alebo sa to musi este nejak uchytit ci uhniezdmit?

mirkam3
1. jún 2024

Uhniezdenie môže trvať ešte pár dni.

autor
1. jún 2024

@mirkam3 takze v podstate este niesom tehotna?

mirkam3
1. jún 2024

Tehotná budeš až keď ti to potvrdí test a následne aj lekár. Mne vyšiel pozitívny test (žiaden duch) 10 dni po vklade, predtým som netestovala. 15 dni po vklade mi potvrdili tehotenstvo na základe HCG v krvi a až 4 týždne po vklade som bola u gynekologicky, ktorá videla bijúce srdiečko. Tehotná som sa ja sama opatrne označovala až keď to potvrdil test, aj keď nádej tam bola samozrejme od vkladu.

januska12323
1. jún 2024

Tehotná budeš až keď sa udrží.

sonkam
1. jún 2024

Embyo (podľa toho v akej kvalite) by sa malo uhniezdit najneskôr do 24-48hodin od vkladu. Jasné najvyššia kvalita sa uhniezdi skôr, včasná blastocysta neskôr.

autor
1. jún 2024

@sonkam Typ A 5dnove velmi kvalitne embryo to je ❤️ Tak vam ďakujem za odpovede uz tomu chapem

butterflyeffect
1. jún 2024

Pristupuj tomu akoby si tehotna bola, cize napr, alkohol cigarety uplne vylucit, ak by si brala nejake lieky tak pozot nie tie co nemozu tehotne atd.. Embryo je uz v tvojom tele, musi sa este uhniezdit a ci sa uhniezdilo a ci bol vklad uspesny budes vediet o par dni.

sonkam
1. jún 2024

Tak ale ide o to v akom štádiu blastocysty bolo embyo podľa toho sa uhniezdi

autor
1. jún 2024

@butterflyeffect ďakujem🍀

autor
1. jún 2024

@sonkam no mne povedali ze velmi dobre

sonkam
1. jún 2024

To je síce pekné ale nechápeme sa. Embrya po predĺženej kultivácii sú v štádiu:
včasná blastocysta
Blastocysta
Expandovana blastocysta
Hatchujuca blastocysta
Vyhatchovana blastocysta

A teda je rozdiel v tom že vyhatchovana blastocysta sa uhniezduje takmer okamžite po vklade keďže už nie je v obale, ale taká včasná blastocysta sa uhniezdi až cca po 2 dňoch

autor
1. jún 2024

@sonkam mne sa zda ze to bola vyhatchovana ale zavolam este zajtra pre pripad a spytam sa este raz lebo dnes tam uz niesu ďakujem za vysvetlenie

sonkam
1. jún 2024

Ak vám dali správu tak to budete mať v nej napísané. Teda mali by ste mať pokiaľ viete v akom štádiu sa mrázik embrya. Lebo nie každé centrum udáva štádium embrya. Niekde len povedia že je to 5dnova blastocysta kvalitu A a to je tak všetko. Ono aj potom podľa toho v akom štádiu je to embyo a ako skoro sa uhniezdi vám aj test ukáže

autor
1. jún 2024

@sonkam aha uz rozumiem pozriem sa este pre istotu aj do papierov

jarmila1981
6. jún 2024

Dievčatá a expandovala blastocysta sa po koľkých dňoch uhniezdi

sonkam
6. jún 2024

@jarmila1981 do dvoch

jarmila1981
6. jún 2024

Ďakujem veľmi pekne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre