Odbery na alergológii/reprodukčná imunológia Prešov

carrie27
29. mar 2021

Ahojte,mam mozno hlupu otazku ale tak kto sa nepyta nic sa nedozvie. 😀U sestricky mi to nejak nenapadlo kvoli zhonu tak vas prosim holky o rady alebo usmernenie.Mam pred sebou odbery na alergologii/reprodukcna imunologia Presov. dostala som dve skumavky aj s tycinkou na vyter z posvy a konecnika ze mam priniest na odber.To si mam ja spravit tie vytery? Zatial mi to stale robil lekar tak preto som trocha na vazkach ci to ja nemozem nejak pokazit a ci som to dobre pochopila ze to mam ja spravit 😁 vopred dakujem

mikasz
29. mar 2021

@carrie27 fiiha tak to som este nezazila sama si robit tieto vytery 🤔

petamich
29. mar 2021

@carrie27 fiha ja som ani na alergologiu ani na repro-imunologiu nic take nepotrebovala ani mi take odbery nerobili, stery z posvy a mikrobiologiu mi robil gynekolog, konecnik nikoho nezaujimal a zeby som si sama mala robit - to je veru cudne

nafka0483
29. mar 2021

@carrie27 Aj ja som bola v Adle v Presove na reprodukcnej imunologii a len nam obom vzali krv. Ziadne vytery nerobili. Tie nam robil gynekolog/urolog - na mykoplazy, ureaplazmy, streptokoky. Ale z konecnika nie, len z krcka/mocovej trubice.

ab727
29. mar 2021

Chodila som na pravidelné odbery z reproimuno a tie výtery ma stále poslali si urobiť na záchod,z hrdla a z nosa mi robila sestrička

adara777
29. mar 2021

@carrie27 aj ja som tak dostala skúmavky a sestrička mi vysvetlila, že v deň keď máš ísť na odber krvi, tak si ráno spravíš sama vytery pred toaletou. Stačí dať dnu ten tamponik s vatou a trošku pokrutit a hotovo. Asi som aj ja bola tam kde ty 😉

carrie27
autor
30. mar 2021

Dakujem baby za rady a postrehy. Ja chodim na alergoimun,chcela som tam ist na vlastnu ziadost ,poslali ma z centra kedze som po dvoch ivf a 2x som mala mimomaternicove. Aj to ze take existuje som sa dozvedela tu. 😀 adara77 ab727 asi chodime rovnako ano 😁. Este raz vdaka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre