Neúspešný KET - príčina

31. dec 2023

Ahojte vedeli by ste mi poradiť čo môže byt príčinou neúspešného KET? Bolo to biochemické, radosť z pozitívnych testov a nakoniec nič. Idem hneď na druhý pokus ale chcem vedieť či by ste išli na nejaké vyšetrenia pred tým alebo možno druhý vyjde ?

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stellarstar
31. dec 2023

Príčiny môžu byť rôzne to ti ani dr nepovie

wejuska7910
31. dec 2023

To ti nik nepovie,ani pri normalne cykle zena nemusi otehotniet

jaja8_9
31. dec 2023

Na príčinu sa väčšinou nepríde a stáva sa to omnoho častejšie ako sa zdá. Ak sa to stane raz, 2x netreba to riešiť. Ja som po ivf mala v októbri biochemické a ďalší cyklus v novembri som otehotnela 🙂 žiadne vyšetrenia neboli potrebné

matus7030
1. jan 2024

Mali ste spravené pred IVF vyšetrenia? Iba tam sa dá hľadať príčina. Ak ste mali všetko v poriadku, odpoveď sa hľadš len veľmi ťažko.

morciatko23
4. jan 2024

Ahoj, tiež som mala teraz v decembri nevydarený KET. Samozrejme mi napadlo všeličo, že či som niečo nespôsobila ja...no asi nemá zmysel si to vyčítať a pravdepodobne za to nemôžem. A pýtala som sa doktora v CAR, že či s mi nespraví pred druhým vkladom ešte vyšetrenia a povedal, že nie je aké...ale v pondelok s ním mám konzultácie, tak budem možno múdrejšia...toto som sa ho spýtala len medzi dverami...už máš aj termín ďalšieho vkladu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre