Neúspešný KET

31. jan 2022

Ahojte žienky, chcem sa Vás pýtať aké mám ešte možnosti na absolvovanie zákrokov pri neúspešnom KETE? Bol to môj 3 KET. Mala som urobené všetky vyšetrenia - reproimuno, hemato a aj endokri. 1.ET bol biochemické tehu. Pred 2. KET som bola by hysteroskopii a 2. KET vyšiel ale skončil v 8tt ako MA. 3.KET nevyšiel. Je možné absolovať hystero aj pred dalším ketom? žienky poradťe nechcem aby ma odbili v centre len tak, ale chcem pre uspechspraviť maximum...Sú ešte nejaké vyšetrenia na sliznicu čo je možné urobiť pred ketom? čo Vám pomohlo pred Ketom? Som už z toho všetkého zúfala.

magka
31. jan 2022

Ahoj,ja mám za sebou úspešný KET,ale vyšlo to až na piaty pokus,preto tá chcem povzbudiť,aby si to nevzdávala. Aj ja som si tými vyšetreniami prešla a neviem,či existujú ešte nejaké iné. Skúšali ste pri vklade aj možnosti prilepenia embrya?

gven
31. jan 2022

Ahoj, moj bol az stvrty uspesny, s cerstvym ET a v inom centre, v CR. Tu v SR som max.dosiahla iba biochemicke tehot, vraj tu mrazia aj pochybnu kvalitu embryjok...

dietatko2020
31. jan 2022

Este je moznost vysetrit implantacne okno - Era test a tiez je este moznost scratching endometria v cykle pred vkladom. Hysteroskopia uz teraz nema vyznam, ked ti ju robili

rk123
31. jan 2022

ako bolo spomenute vyssie - Era test, a este vysetrit geneticky embrya. Drzim palce ❤️

zuzzi18
1. feb 2022

Era test vrátane Alice a Emma test a scratching maternice. Taktiež biopsia endometria na prítomnosť NK buniek. Tiež je dôležité pred vkladom skontrolovať progesteron v krvi. Pokiaľ nie je dostatočný znamená to ze vaginálne sa progesteron nevstrevaba dostatočne a treba ho pichať aj injekcne. Bez progesteronu nedochádza k uhniezdeniu embrya. Držím palce.

michaela567
2. feb 2022

Ahoj, ja to mam podobne 1. biochemické, 2. nič 3. MA v 13.tt. Poslali nás ešte na genetiku a teraz vo februári si ideme po posledného mraziacika. Som zvedavá 🙂

matka98765
15. máj 2022

@michaela567 dobrý deň, ako ste dopadli?

michaela567
16. máj 2022

@matka98765 nevyšlo to, ďalej to uz neriešim..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre