Natívny KET

januska777
13. jan 2022

Ahojte, bude ma čakať Nativny KET, rada by som sa spýtala, či ste robili niečo viac včom by mohol byť tento KET úspešný?

martinaju
13. jan 2022

@januska777 ja som brala femibion 1a niektore jedia ananas alebo beru bromelain aj ja som chcela ten bromelian ale v lekarni nikde nebol a kym by prišiel bolo by to nepotrebne takže nič len som sa nadstavila tak že to vyjde. Pred tym som sa naozaj venovala sebe išla som na masaž a všetko čo vtedy opatrenia dovolovali.

januska777
autor
13. jan 2022

@martinaju a pomohlo?

martinaju
13. jan 2022

@januska777 tak ja som to robila vždx a vyšiel 4ty transfer. Jednoducho musi to byt aj to správne embryo

januska777
autor
13. jan 2022

@martinaju no u nas to bude treti pokus, tak uvidíme no. Rozmyslam ze si dam len pokojovy rezim, lebo uz neviem co mam spravit aby to tam ostalo.

sasenka6
13. jan 2022

Ajja som brala femibion 1 asi 3 mesiace pred ket ( 2 kety vyšli) a keď aom ho nebrala mi nevyšli, možno náhoda. Tiež som si doplatila embryoglue v tých ketoch čo vyšli, tie 2 čo nevyšli som nemala glue.

martinaju
13. jan 2022

@januska777 ano aj embryoglue som mala ale mala som ho vždy. Po poslednom ket som mala asi najmenej kludovy režim chodila som na prechádzky aj všetko a ten vklad chodil. Do prace som nechodila ani pri jedno. Ale jednoducho ked to ma vyjst tak to vyjde aj keby ste robili hoci čo.
Mne dali preventivne aj prednison pri posle dom vklade.

januska777
autor
20. jan 2022

@martinaju mam termin na 25.01. na vklad

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre