MUDr. Pospíšilová - Reprofit Brno

26. aug 2021

Dobry den. Ake mate skusenosti s Mudr. Pospisilovou v Reprofite? Dakujem

xminkax
31. aug 2021

Ahoj, ja k nej patrím, čo konkrétne by si chcela vedieť?

autor
31. aug 2021

@xminkax ahooj, aky je jej pristup, ci ste spokojni u nej 🙂 dakujem za info,

xminkax
31. aug 2021

Ja som spokojná, nakoľko mám za sebou 7 neúspešných IVF cyklov. 3x Iscare BA, 1x Helios Martin, 1x Ferticent BA, a 2x Reprofit Brno. Mám veľmi nízke AMH 0,14 a jedine v Brne sa podarilo pani doktorke zo mňa vytrieskať v jednom cykle 4 vajíčka. Bohužiaľ, ale nakoľko mám aj rôzne iné pridružené diagnózy z transferov nebolo nič ☹ Momentálne sa chystám na ďalší cyklus IVF. Ja som celkovo spokojná s Reprofitom a všetkými, moju IVF koordinátorku si neviem vynachváliť, väčšinu vecí vyriešim s ňou.

autor
31. aug 2021

@xminkax to ma mrzi, ze ta cesta za babatom je takato 😏 zelam ti aby vam to vyslo. No my sa snazime 2 roky, z toho 1 biochemicke; partber ma zlu morfologiu, aj vyssi vek, cize zvazujeme ci ist do Brna alebo do Iscare Ba.

xminkax
31. aug 2021

A chystáte sa prvý krát do IVF? Či to snaženie 2 roky je už aj s absolvovaným nejakým IVF? Za mňa, ako vidíš mám prechodené viaceré kliniky a teda Reprofit je u mňa TOP, aj čo sa týka rôznych vyšetrení, ktoré mi na Slovensku ani nenavrhli a niektoré ani nerobia. A aj čo sa týka komunikácie. Samozrejme, treba počítať s tým, že ak už budeš v liečebnom procese a pani doktorka má náhodou dovolenku, tak sa ti bude venovať iný lekár. To sa proste stáva.

xminkax
31. aug 2021

Keď chceš napíš mi súkromnú správu, poradím ti čo budem vedieť, aj čo sa týka manžela. Tiež som dávala už kadejaké testy robiť aj tomu môjmu 🙂

autor
31. aug 2021

@xminkax jej, si zlata. Napisem ti ked si chvilocku najdem vecer 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre