MUDr. Petrenko - skúsenosti

10. mar 2022

Ahojte, dostali sme z Brna papiere, ktoré pred odoslaním do poisťovne (žiadame o schválenie IVF) musí potvrdiť MUDr. Petrenko. Vôbec neviem, kto to je, nie som jeho pacientka.. Aké s ním máte skúsenosti? Ako ste postupovali v takýchto prípadoch? Treba sa k nemu objednať alebo stačí nechať papiere sestričke? Ako dlho mu trvá vybavenie administratívy? Ďakujem pekne.

bykaterina
10. mar 2022

ahoj on ti to nechvali to sa nelakaj ale poistovna v pohode bude s tym.

autor
10. mar 2022

@bykaterina o tom vie, na to nás v Brne upozornili.. skôr ma zaujíma postup, ako sa k nemu dostať, či sa treba objednať alebo nechať v nemocnici papiere a má nejakú lehotu, počas ktorej to podpíše... resp. či sa na to čaká dlho, lebo mám pocit, že táto administratíva je nekonečná a zase nám to oddialilo celý proces

bykaterina
10. mar 2022

No žiaľ aj mesiac môže trvať. Niekedy skôr on má aj iné vecí Plus nedaj boh pnka. IVF ťa naučí trpezlivosti, radšej zahod kalendár v dobrom inak sa zblaznis.
Papiere mu môžeš aj poslať ak si zďaleka

martinkova
12. mar 2022

Ja som toto riešila 3 týždne dozadu. Poslala som mu papiere poštou a tuším do týždňa som ich mala potvrdené a doručené.

sandricka11
13. mar 2022

Ja som mu to tiez posielala postou a cca do dvoch tyzdnov som ich mala od neho potvrdene.

drnda007
16. mar 2022

Baby, prosím, písali ste mu tam aj nejaký pripis? Ci len na surovo ste mu zabalili tie papiere co prišli z Brna?

martinkova
16. mar 2022

@drnda007 na surovo 😀

autor
16. mar 2022

@drnda007 len som zabalila všetky papiere a nechala na podateľni.. vraj toto rieši každý deň, takže mu netreba k tomu písať žiadne odkazy 🙂 inak v priebehu 4 dní to bolo vybavené

deenka123
21. apr 2023

Dámy prosím vás🙏🏻 viete ma navigovať kde sa nachádza na Antolskej podateľňa? Na stranke majú len čas uvedený pri podateľni. Potrebujem tam poslať švagra aby mi zaniesol tie papiere a ak mu nepoviem presne kde ma ísť tak ma zabije keď tam bude blúdiť😬🙈

18monca18
25. jan 2024

@deenka123 ahoj prosím vyriešila si? ;)

deenka123
25. jan 2024

@18monca18 áno, potrebujes s niečím poradiť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre