MUDr. Michaela Grossová PhD. v Iscare

sylvia_123
16. okt 2021

Ahojte.
Boli sme na 1.konzultacii u Mudr. Grossovej. Je taka hr vrrr rychla vypocuje, povie za par minut a vybavene cely proces ked ste k nej chodili uz na umele resp. IUI?
Mame z nej celkom neutralny pocit. Hned na 1.konzultacii nam vzala krv, vysledky OK. Mam prist na 10-12 DC na folikulometriu a partner na opakovany spermiogram (bol tam v maji 2021 s vysledkom morfologia 1%, ostatne parametre Ok), je mozne, ze by nam aj v tomto cykle aj spravili uz nejaky vklad? Ci ako to funguje, prosim? Rozhodujeme sa ci skusit v tomto centre alebo ist do Brna... snazime sa cez 2 roky. Dakujem 🙂

natasagregorova
16. okt 2021

Aj ja som mala v Iscari dr.Grossovu, a bola som s nou velmi spokojna, je profesionálna.nam vysiel prvy vklad 🙏 o rok zase ideme k nej na dalsi vklad 🙂

sylvia_123
autor
16. okt 2021

@natasagregorova dakujem za zdielane info ;) profesionalna je urcite, len ten pristup rychlo vsetko povedat a dovi.. prislo mi to take velmi rychle, avsak budem dufat, ze mala len tazky den a nestihala.. ak sa mozem opytat, aky ste mali problem? Super, ze vam vysiel 1.vklad 🙂

barus26
16. okt 2021

@sylvia_123 ja som tiež bola veľmi spokojná s ňou. Otehotnela som nakoniec prirodzene vďaka liekom, ktoré mi predpisala

natasagregorova
16. okt 2021

@sylvia_123 moj muz tiez mal horsiu morfologiu, skusili sme IUI ale to nevyslo - pani doktorka to aj povedala ze iui ma ovela mensiu uspesnost (prisla som na folikulometriu, vtedy naplanovala tememin na iui, co bolo o 3dni neskor).... tak sme nechceli stracat viac casu a isli sme potom na IVF, a vobec nelutujeme . Este nam ostali 4 zamrazene embrya....
Ona je vyborna lekarka len ma strasne vela pacientov a je velmi vyťažená

barus26
16. okt 2021

@sylvia_123 a aby som doplnila tak aj muž mal všetky hodnoty fajn až na morfologiu, tiež 1% ale teda podarilo sa aj prirodzene

aaatimejka
16. okt 2021

Aj ja odporúčam doktorku Grossovu v Iscare, je veľká odborníčka , vďaka nej už som 7.mesiaci ☺️

sylvia_123
autor
16. okt 2021

@aaatimejka
@barus26
@natasagregorova dakujem baby, tak uz len presvedcit draheho, ten by skor Brno, lenze Iscare mame 5 min od domu, zeby sme to skusili tam. Myslite, ze by mi nejaky vklad alebo iui mohli spravit uz v tomto cykle ked mam ist 10-12 DC na folikulonetriu a vtedy ma ist aj partner na opakovany spermiogram? Ovulaciu mavam kazdy mesiac (gyn ma sleduje).

sylvia_123
autor
16. okt 2021

@aaatimejka
@barus26
@natasagregorova resp. Napisete mi ako to prebiehalo po odberoch krvi u pani doktorky a folikulometrii na 2.navsteve. co vsetko este vysetruju? Ja mam urobenu priechodnost vajcovodov tie su 100%ok, ovulacia, HP, bakterie vsetko ok. Problemom bude mozno ta morfologia partnera, hoc nezdalo sa mi, ze by lekarka mala k partnerovi vyhrady..

zuzzi18
16. okt 2021

@sylvia_123 Dr. Grossova zastupovala posledný mesiac dve ďalšie kolegyne na PN, mala toho mega veľa, denne vybavila aj 44 pacientok, hovorila mi. Je to najlepšia lekárka s akou som mala tu cest!!! Dôverujte jej.

sylvia_123
autor
16. okt 2021

@zuzzi18 dakujem velmi pekne za info 😊

keit84
15. dec 2022

Ahojte. Mi sme mali na prvej konzultacii dr.Dugatovu, no mne nesadla vobec jej pristup chladny a ako na pasovej vyrobe takze som si vypytala pani dr.Grossovu a nelutujeme.
Pekne vysvetli veci doda vam nadej co je hlavne pri nasich problemoch otehotniet.
Myslim si ze zakladom celeho je prijemny pristup k parom v tejto profesii a dat im hlavne dvoveru pretoze ten stres ktory si prezivame kvoli tomu aby sme otehotneli je velmi narocny na psichyku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre