Môže to byť Ovitrelle?

mjkmajka
2. júl 2022

Ahojte snazilky, robila som si testy clearblue palickove 3 dni za sebou mam ducha. Ovitrelle som pichala 17.6 a dnes je to 15 dni od pichnutia ( nepocitam deň v pichu o 9 vecer) a ket som mala 24.6 (dnes je to 8 dpt) Jr mozne ze je to stale ovitrelle? Dakujem

kiki68
2. júl 2022

@mjkmajka skus este taky tyzden testovat tym istym, ale mne to pride, ze sa veru mohlo zadarit

martinaju
2. júl 2022

@mjkmajka podla mna to je na ovitrelle už silna čiarka, ano niekomu sa drží dlhšie ale toto je skôr tehotenstvo. Držím palce nech krasne čiarka silnie a babo rastie 🙂

mjkmajka
autor
2. júl 2022

@martinaju vcera som bola testoch a tam mam hcg 27 (7dpt). Není to malo nejak? Bojím sa už tesit lebo už som mala ovitrelle a ten vtedy vydrzal 8 dni, na 9ty už snehobiely test. A teraz kukam test a už úplne vyblednuta palicka. Tak neviem uz

martinaju
2. júl 2022

@mjkmajka na 7 den to malo nie je. Testy silnejú? (Porovnavaj len rovnake testy z ranneho moču)

mjkmajka
autor
2. júl 2022

@martinaju sa mi zdalo ze bud silneju alebo sú rovnake. Ten test co mi už slabne je ten z rana co je odfotwny. Ale ciarka je tam uz minimalna. Moze to byt ze po tolkych hodinach ciarka bude blednut?

martinaju
2. júl 2022

@mjkmajka nepouzivala som takyto clearblue, ja clearblue len digitalny inak skor kazetove mamatesty. Ale teda vysledok sa ma odcitat tusim do maximalne 5 minut potom uz nema vypovednu hodnotu.

kiki68
2. júl 2022

@mjkmajka ano bledne schnutim testu, aj moja vybledla.

mjkmajka
autor
3. júl 2022

No dievce neviem, skor sa asi nic nedej. Dnes je 16ty deň od ovitrelle, ruzovy je citlivost 10 a modry je citlivost 20. Nejak slabe čiarky a zaujimave ze oba rovnake čiarky hoci rozdielna citlivost.
Zajtra idem na krv. Tak už som v strese ze mi zase povedia to slovicko: Bohužiaľ...

martinaju
3. júl 2022

@mjkmajka dôležitý je digitalny. Dnes si 10 den ano? Niektorym ženam hcg stupa pomalšie alebo sa mohlo neskôr embryo uhniezdiť. Kolko dnove bolo embryo? Ja som bohužial mala takto biochemicke tehotenstvo 😭 ale verim že to nebude tvoj prípad a moc moc držím palce aby bolo všetko ok. Krv je smerodajná. Tie testy maju rôzne množstvo farbiva a napr. Womensecret ma ovela menej farbiva ako mamatest. Ak kazetove testy tej istej znacky budu silniet bude to ok mne zacali na 14 den slabnut a aj na 14 den som mala na digi len 1-2

mjkmajka
autor
3. júl 2022

@martinaju no 10ty deň, ak rátam aj deň vkladu. Ale normal si rátam ako 9dpt, zevraj sa deň transferu nepocita. To mi je ľúto, ze to takto skoncilo. Velmi mam teraz strach, neviem ci to ešte môže byť ovitrelle, už veľmi dúfame, že by sa aj mohlo konečne zadarit. Nemám ani žiadne priznaky, jedine sem tam cítim, že mi majú dojst kramy, sem tam ma jemne pobolieva driek a kríze ale to je slabucke. Ach jaj, zajtra dám vedieť, ako som dopadla.

mjkmajka
autor
3. júl 2022

@martinaju embryo bola 5dnova blastocysta aj s asistovanym hatchingom

martinaju
3. júl 2022

@mjkmajka ano den vkladu sa nerata. No tak klud. Na 9 den to je vsetko v pohode aj ten digi. 🙂
My už drobca mame, biochemickym skončil prvy transfer.

A čo sa tyka čiarok na tych testov je to napzaj diskutabilné lebo maju menej farbiva. A keď chceš porovnavať či tmavne treba presne rovnaky test. Držím palce. Uvidis za 2 dni by aj digi ukazal uz 2-3 🙂 treba verit bublinke ❤️ Drzim moc palce

martinaju
3. júl 2022

@mjkmajka ovitrelle to na 100% nie je

ceklis
3. júl 2022

@mjkmajka ovitrelle to už ozaj nie je. Držím veľmi palce ❤️

mjkmajka
autor
4. júl 2022

No dievčatá, bola som na krvi, 66.2. Dúfam že to bude už len rast, v stredu mam kontrolný test. 🥰🥰🥰

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre