Môže doktor odmietnuť IUI?

mulm
13. feb 2022

Dobrý deň baby chcem sa spitat ci ste už niektorá bola v podobne
Môže doktor odmietnut IUI pri veľmi zlom spermiograme ale ste už niektorá postúpila a ako to dopadlo budem vďačná za každú skúsenosť

matus7030
13. feb 2022

@mulm môj muž má zlý spermiogram a po dohode s mojou gyn ideme skúsiť IUI teraz v najblizsich mesiacoch. Aj keď sa pri zlom SPG neodporuca, moze sa to podarit. Ale som nastavena tak, ze ak to nepojde, nebudem skusat opakovane. Pojdeme potom na IVF. Mam za sebou 4 samovolne potraty po prirodzenom otehotneni a pričinu nevedia zistiť. Okrem toho zleho SPG teda.

mulm
autor
14. feb 2022

@matus7030 dúfam že vám to vyde držím palce aj mi by sme chceli najprv skúsiť to iui a keď to nevide tak pôjdeme rovno na ivf

marssellitta
14. feb 2022

@mulm myslim, ze este pri zlom spermiograme je to pre vas skoda penazi... skusila by som rovno ivf... ved ten lekar vie, co robi ;) drzim palce 🙂

mulm
autor
14. feb 2022

@marssellitta no možno že to budú vyhodené peniaze ale aj tak by som chcela skúsiť

baska20
27. feb 2022

@mulm ahoj, môj manžel mal tiež zlý spermiogram, do toho ja nám problémy aj napriek tomu sme podstúpili IUI. Doktor nám ho neodmietol. Zatiaľ čakáme či to vyšlo 😌

matus7030
3. mar 2022

@baska20 držím palce. A daj nám potom vedieť 🙂

mulm
autor
5. mar 2022

@baska20 môžem napísať súkromnú sp

baska20
6. mar 2022

@mulm ahoj, samozrejme. 😌

baska20
6. mar 2022

@matus7030 ďakujem, samozrejme dám vedieť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre