Môže byť mykóza po IVF príznakom tehotenstva?

piszi
2. júl 2019

Dobrý...mám taký problém, že som 5 dní po ivf, a dostala som mykozu...môže to byť prvý príznak tehotenstva?!
Ďakujem

sisa_s
2. júl 2019

Urob si test 🙂 naisto ti to inak nikto nepovie, moze, nemusi

asia83
2. júl 2019

@piszi U mňa bol. V prvom tehotenstve.

elimu
2. júl 2019

Ťažko povedať, či je to príznak. Skôr by som povedala, že je to reakcia na lieky. Ja som naposledy takto zareagovala na progesteron. Mykozu som dostala presne v deň vkladu. Odvtedy radšej beriem utrogestan. Na tvojom mieste by som volala do centra a pýtala sa, čo si nato môžem dať?

alexandra2468
2. júl 2019

Na test bude este asi skoro. Skor by som im volala a zistila co robit s mykozou.

nini1010
2. júl 2019

Ano,mykoza ako priznak tehotenstva... 🤦‍♀️asi snivam.

piszi
autor
2. júl 2019

@sisa_s Na test je ešte skoro...

piszi
autor
2. júl 2019

@nini1010 Bodaj by ste mali pravdu 😉

bubli21
2. júl 2019

@nini1010 musim povedat ze to bol prvy priznak pri oboch tehu..husty bieky vytok a svrbenie ..hned cipky na vkladanie lebo som myslela ze mykoza a sup tehotenstvo

asia83
2. júl 2019

@nini1010 Pre vysvetlenie: Začiatkom tehotenstva sa žene zníži imunita, aby jej telo "neodvrhlo" niečo akoby cudzie preň (zárodok). Teda mykóza sa pri zníženej imunite objavuje, to je fakt. Ja som dovtedy a odvtedy nemala takú mykózu ako vtedy. Teda nie je to príznak tehotenstva, ako ste to zle pochopili, ale jeden z možných dôsledkov začínajúceho tehotenstva. Netreba si hneď zo všetkého robiť srandu, hlavne ak o tom nič neviete, lebo vtipná rozhodne nie ste.

piszi
autor
2. júl 2019

@asia83 A kto z čoho robí srandu?!? Nechápem...

asia83
3. júl 2019

@piszi Ja som jej príspevok pochopila ironicky.

piszi
autor
10. júl 2019

Je tam ťa čistička????

lenulka_14
10. júl 2019

@piszi no vyzera ze tam je.
Uz ti meska aj ms ci este nie ?

piszi
autor
10. júl 2019

@lenulka_14 Áno, mešká mrcha 4 dní...Som 12dni po ivf.

sherynkamalinka
10. júl 2019

ano je tam druha čiarka 🙂

xima
10. júl 2019

@asia83 presne tak, netreba si hned robit srandu.. tiez som mala mykozu hned na zaciatku obidvoch tehotenstiev. Zrejme ako pises, kvoli zníženej imunite. Inak mykozy vobec nemavam. @nini1010

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre