Modriny po Clexane

monza_zm
16. mar 2023

Ahojte žienky, natierate si niečím modriny po injekciách? Clexane a pod.?

petamich
16. mar 2023

octanovu mast mi lekarka odporucila, tak tou, ked bolo cosi horsie

monza_zm
autor
16. mar 2023

@petamich a to môžu aj tehotné?

petamich
16. mar 2023

a preco by nemohli? 🙂 mozu

monza_zm
autor
16. mar 2023

@petamich diky😊

sudocek
16. mar 2023

@monza_zm Ja som Clexan požičala tiež počas tehu.A nenatierala som si ich ničím.A to niekedy som mala tie modriny že fest veľké.

sudocek
16. mar 2023

@sudocek používala*

floki1994
16. mar 2023

@monza_zm ja si picham dlhe mesiace uz...pytala som sa na to na hematologii a povedala mi doktorka ze potierat sa to nicim nema 🤔 ze pokial sa nerobia hrcky tak modriny su uplne ok..

vlocka007
16. mar 2023

@monza_zm ahoj ja pred pichom potriem alpou aj po vpichu a modriny mám minimálne

monza_zm
autor
16. mar 2023

@vlocka007 vyskusam, ja pred vpichom pouzivam dezinfekcny tamponik

monza_zm
autor
16. mar 2023

@floki1994 ano viem, ze su modriny pri Clexane bezne, len jednu mam taku velku, a potom sa mi zle picha na tej strane ked boli

maminkadeticiek
16. mar 2023

Neriesila som to a snazila som sa pichat tak aby nevznikali.Ale nicim som nemastila.

petamich
16. mar 2023

ja som dezinfikovala a nepomohla mi ani svatena voda, vyzerala som ako tyrana zena, obrovske modriny vsade, po par mesiacoch alergia na Fraxik, tak zmenila za Clexane a teda modriny hrozne, takze mne kazala tu octanovu mast moja hematologicka

nataliik
16. mar 2023

@monza_zm mne v nemocnici davali obklady s alkoholom a modriny zmizli rýchlejšie. Skús pichať aj na iné miesta ako brucho, nech si koža oddýchne. Môžeš do vnútorného stehna , do ramena.

floki1994
17. mar 2023

@monza_zm ja napriklad brucho vobec nepicham..je mi to uz neprijemne kvoli babatku...striedam ruky, stehna a boky... 🙂 skus viac.miest na tele najst 🙂

monza_zm
autor
17. mar 2023

@floki1994 a kde to boli najmenej?

floki1994
17. mar 2023

@monza_zm mna najmenej do bokov ..tam je viac takych zahybkov...najviac ma bolia stehna ale ja som dost chuducka to preto 🙂

stanulienkat
17. mar 2023

Heparoid krem.

monza_zm
autor
17. mar 2023

@petamich ako sa ti prejavila alergia

petamich
17. mar 2023

@monza_zm ako ked si alergicka na ustipnutie vcelou napr. po vpichu mi opuchlo to miesto ale extremne, taky vypukly stipanec akoby a vytvorila sa mi obrovska hrca

petamich
17. mar 2023

@stanulienkat heparoid mi zakazala moja hematologicka, kedze obsahuje podobnu latku na riedenie krvi ako samotne injekcie 🙂

stanulienkat
17. mar 2023

@petamich to fakt? U nas to bezne lekari odporucaju.

petamich
17. mar 2023

@stanulienkat co lekar to nazor 😂😂 neprekvapuje ma

sasenka6
21. mar 2023

Neskusala som, ale vraj kocku ladu pred pichnutim a po pichnuti 😀

jamesinka
21. mar 2023

Ahoj. Beriem Clexane už tretie tehotenstvo. Picham si ho vždy večer, keď deti už spia. Sadnem si, vyčistim si miesto tampónom s alpou, pichnem si a držím tampón na mieste asi 20 minút. Je to už taký rituál. Pustím si k tomu telku alebo si čítam, alebo hrám s manželom hru. Nemám ani jednu modrinu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre