Mimotelové oplodnenie v zahraničí

1zabka
7. júl 2014

Ahojte snažilky,
máte skúsenosti s IVF, ale mimo SR a ČR? Jedná sa o to, že my bývame v Nórsku, dnes sme absolvovali konzultáciu, a po dovolenke nastupujeme na stimuláciu. Myslíte, že je rozdiel v postupe a v starostlivosti, ako na SR?
Ďakujem za každú radu a odpoveď 😉 😉

henikav
7. júl 2014

@1zabka my sme v Belgicku, rozdiel z SK je viac menej len v cene 😉

1zabka
autor
7. júl 2014

@henikav no super ... a možno časovo to ide trošku rýchlejšie, ako mám info zo slovenska ... bola si spokojná?

linda81
7. júl 2014

@1zabka my sme v DE, rozdiel je cena....zalezi aj od centra samozrejme, nam 2x nevyslo IVF, raz KET....takze na 3 IVF som bola rozodnuta ist do Prahy, pretoze v DE malo kedy transferuju blastocysty...a tiez dlho cakaju s diagnostikou podla mna.....nastastie zazrakom som otehotnela prirodzene...

1zabka
autor
7. júl 2014

no ja sa stále spolieham, že sa nám podarí otehotnieť na dovolenke, ideme o dva týždne, a potom by sme mali začať s injekciami 😀

henikav
7. júl 2014

@1zabka s procedurou som sice spokojna bola, ale nam to k babatku nepomohlo. Otehotnela som az vtedy ked sme prestali so vsetkymi hokusmi pokusmi a vzdali sa nadeje, zrazu prisla mala uplne sama, prirodzene 😀

1zabka
autor
7. júl 2014

@henikav no, ja tiež tak tajne dúfam, že to nebudeme musieť absolvovať, ale už sa tomu asi nevyhneme 😒

henikav
7. júl 2014

@1zabka hlavne nech sa Vam podari mat babatko, to uz je potom jedno ci prirodzene, alebo asistovane, drzim palce 😉 je fajn ze existuje tato moznost

dejna0412
7. júl 2014

Ahojte,no ja som vo Svajciarsku a kde mam pravdu povedat na sk alebo v cz je lepsie ako tu.Samozrejme za tu cenu co tu robia tak na Sk mam 3x

ivec16
7. júl 2014

@1zabka ja som absolvovala vo francuzsku v marci, a myslim ze to vyslo lacnejsie ako na slovensku a vysiel hned 1.pokus a vklad (resp cena je porovnatelna ale tu viac preplaca poistovna, ale zase starostlivost poca tehu vychadza drahsie) co sa tyka pristupu bol super, ale ci to vyjde alebo nie je velmi velmi o stasti... Drzim palce

oslo1
16. júl 2014

Ahojte. Nas ivf caka v Londyne, nastastie v nemocnici, kde pracujem. Vcera sme mali stretnutie s GP, tak teraz uz iba cakat na pozvanie do kliniky. Tak nam drzte palce. Kazdej z vas drzim palce, aby sa vam podaril balicek stastia.

mlenna15
2. aug 2016

@ivec16 ahoj prosím ťa chcela by som sa spýta ako dlho si čakala na schválenie vo Francuzsku na umelé oplodnenie ?Gynekológ mi predpísal Clomid a Inofolic ale zatiaľ nezabralo tak mi nakoniec odporučil umelé... Ďakujem za odpoveď

ivec16
2. aug 2016

@mlenna15 od podania ziadosti asi 4 tyzdne

matilda35
26. jan 2019

Ahojte .vedeli by ste mi poradiť .alebo už mala s tim skúsenosti. Umelé oplodnenie v zahraničí v holandsku. Aká bola cena. Ďakujem 😐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre