Mimotelové oplodnenie - úspešnosť

mimonka30
3. nov 2017

Ahojte, chcela by som sa spýtať komu vyšiel ivf na prvý krát a aký bol problém, že ste museli ísť na ivf? Ďakujem.🙂

vierocka888
3. nov 2017

@mimonka30 Ahoj. Nam vysiel hned prvy vklad. Mne diagnostikovali mierne PCO, mam autoimunne ochorenie stitnej zlazy a musim si riedit krv.
Hlavny problem ale bol manzelov spermiogram. Az 99,5% spermii mali deformacie hlavicky a boli pomale.

brita
4. nov 2017

Nam sa podarilo na 9.krat,vratane dvoch iui.problemy boli astenoteratospermia a nízka odozva vaječníkov.

brita
4. nov 2017

Opravujem astenoteratozoospermia.

mimonka30
autor
4. nov 2017

Ďakujem. My máme problém so spermiami, ja som ok...tak sa trošku obávam 1. Ivf :(

tana85
4. nov 2017

@mimonka30 nam vyslo hned prve. ja som bola ok, dali mi soft stimulaciu, na clostyl som vsak zareagovala, tak mi ostali len injekcie. manzel mal sice vela spermii, ale zle vysla fragmentacia. jedno jedine oplodnene vajko nam ostalo a vyslo to

mimonka30
autor
5. nov 2017

Tak tomu sa hovorí šťastie 🙂

slimko
5. nov 2017

@brita 9x? Obdivujem ze ste to takto vybojovali...my sme boli v 3ivf a xnes sa ukazalo ze to nevyslo :( tak rev, zufalstvo...a nevieme co dalej...mozem sa opytat kam do car ste chodili? Dakujem

brita
5. nov 2017

Ahoj,chodili sme do Heliosu v Martine a potom do Reprofitu v Brne a až tam sa to podarilo.viem,ako ti je.Inak čím sme išli ďalej,tym už bolo menej sĺz.Asi po 5.neuspechu som už ani neplakala,hrozne,ale už som si akoby na to zvykla.

slimko
5. nov 2017

@brita to ste mali ze sebou strasne dlhy boj...
No snazila som sa nepripustat si to tak velmi lebo som sa bala ze to nevyda...ale sj napriek tomu velke sklamanie, zufalstvo a more slz :( Aj my sme mali 2ivf v heliose teraz 3ivf v BA vo Ferticent...a nevieme co dalej :( vybojovali ste to s vlastnymi vajkami aj spermiami? Nam uz navrhovali aj darcovstvo vajok...

mimonka30
autor
9. dec 2017

Podarilo sa ❤

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre