Menopur/Meriofert

lu1812
7. feb 2024

DOBRÝ VEČER, ZAČÍNAM 1. CYKLUS IVF. MAM PREDPÍSANÝ Z BRNA MENOPUR/Meriofert
(75 IU INJ PSO LQF 10X10X 1 ML . K TOMU MAM ÚDAJ 4X.
CHAPEM TO SPRAVNE, ŽE POTREBUJEM 4X BALENIA?
KOLKO PROSÍM VAS STOJÍ JEDNO BALENIE?
SOM SAMOPLATCA NA IVF. DA SA TENTO LIEK KUPIT BEZ PROBLEMOV NA SLOVENSKU?
DAKUJEM PEKNE ZA ODPOVED

bejbs123
7. feb 2024

Bude to urcite okolo 700€

lu1812
autor
7. feb 2024

@bejbs123 ahoj ak chapem dobre, tak nas 5 baleni vyjde cca 700 €? poistovana neprepláca nič? dakujem pekne za info

bejbs123
7. feb 2024

@lu1812 4balenia a urcite najprv platite plnu sumu,ci sa da poziadat poistovna a ci nieco vrati,to ja uz neviem,ja nie som odbornik

smallsheep
15. feb 2024

Ahojte žienky, ja by som sa chcela opýtať, tiež som pred prvým ivf, čakajú ma injekcie diphereline a potom meriofert, akurát pri tom merioferte si mám na začiatku pichať 225 iu, čo mi koordinátorka povedala, že je jeden a pol prášku... nemáte to už niektorá za sebou, že by ste mi vedeli povedať, ako ste to miešali? Najprv vodičku do prášku, potom odtiaľ vybrať polku, dať ju do druhého prášku a ten zbytok (polku) odložiť do chladničky? aj mi to pani v centre vravela, ale som bola v strese zo všetkého a vypadol mi ten postup.. ďakujem vám

emilis20
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lauri13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauri13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
85zuz
9. máj 2024

@lu1812 ahoj môžem sa opýtať koľko ta to nakoniec stalo ?? Som na tom rovnako tak ma to zaujíma. Dakuejm veľmi pekne

lu1812
autor
9. máj 2024

@85zuz ahoj dokopy aj tušim 900 €

85zuz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
85zuz
9. máj 2024

@lu1812 ďakujem 🙂, uff akože slušná suma, ja si to dám preplatiť potom ale zaujimalo ma na akú sumu sa mam na začiatok pripraviť 🤪

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre