Medrol, tretí pokus KET

evickuska
15. jún 2022

Ahojte dievcata, dnes mi nasadil medrol 7 dni pred KET, chcem sa spytat ako ste to zvladali vy? Mam ocakavat +10 kg alebo odpadavania? Po estrofeme sa necitim OK a od piatku mam zacat progesteron cipky. A je tu pokus c. 3, dufam, ze po 2 stratach 4 embryok to vyjde. 😒

jarrys
15. jún 2022

@evickuska ahoj Medrol sice nemam nqsadeny ale caka ma 3pokus teraz v piatok. Beriem estrofen a je mi z neho zle. Pribrala som, zavodnena a citim sa nonstop ako pred menzesom. Od nedele si picham prolutex lebo z utrogestanu som sa citila velmi zle a mala som neziaduce ucinky.

evickuska
autor
16. jún 2022

@jarrys ach nezavidim, mne dal od vcera Medrol a od piatku mam zacat cipky rano-vecer progesteron. Povedala som mu, ze mi je z estrofemu zle a on, ze ak chcem dieta mam vydrzat ...

jarrys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzzi18
17. jún 2022

@evickuska ja som mala Medrol dvakrát po pol roka som ho brala, možno ku koncu som už bola závodnena ale inak žiadne príznaky ako tu baby opisujú, dokonca som držala stravu a krásne sa mi s Medrolom aj darilo chudnúť. Treba si dávať pozor na stravu a bude to dobre. Samozrejme že ak začne žena viac jesť tak sa na ňu tie kilá nalepia s Medrolom aj bez neho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre