Máte skúsenosti s Reprogenesis Brno?

zuzuhanz
14. apr 2020

Ahojte baby,mate niekto skusenost s klinikou Reprogenesis Brno?

katkatop
14. apr 2020

áno a dobrú, boli veľmi príjemní a odborne zdatní. Držím palce

zuzuhanz
autor
14. apr 2020

@katkatop dakujem este sme zatial neboli lebo nam zrusili termin a mame aj dalsi len neviem ako to bude kboli tomu koronavirusu...Ako prebiehala prva konzultacia?

juliet86
14. apr 2020

@zuzuhanz my sme boli v reprofite a tiez som bola spokojna. kazdoapdne myslim ze hranice nebudu otvorene dlhsie a mozu sa hocikedy opat uzavriet sprisnit. keby som sla do ivf teraz sice nerada ale vybrala by som si nieco/niekoho v BA . drzim ti palce

zuzuhanz
autor
14. apr 2020

@juliet86 v BA som bola uz a niesom spokojna preto sme zacali riesit Brno...Uvidime ako dlho bude trvat toto uzatvorenie...Dakujem velmi pekne

evita2176
14. apr 2020

@zuzuhanz mozem sa spytať kde si bola v Ba? A preco si nebola spokojna??

juliet86
14. apr 2020

@zuzuhanz jasne rozumiem. pozri aj reprofit mari sa mi ze niekto pisal ze robia aj skype konzultacie? drzim vam palce!!!

zuzuhanz
autor
14. apr 2020

@evita2176 boli sme v gyn fiv v BA a uz pri prvej konzultacii som nebola spokojna...Nechcem to tu rozoberat,prepac

medovnicek123
19. apr 2020

ahoj, skúsenosť s reprogenesis máme...boli sme s nimi veľmi spokojní, žiaľ, skončilo to zle... :( ak chceš, kludne si môžme napísať správu... kedy ti dali druhý termín? Tiež máme stanovený termín konzultácie, sme zvedaví, ako to bude s tými hranicami teraz.... :(

butterfly333
24. apr 2020

Baby volali niektorej z vás včera dnes z reprogenesisu? Mne dnes že či nechcem konzultáciu s dr po telefóne že by som potom toľko nemusela čakať poslali mi dotazník na mail no máme druhý termín do Brna 5.5 no aj tak som zatiaľ hranice zatvorené no aj keby bolo otvorené nemôže ísť dcéru idú operovať už mala ísť 14.3 np zrušili operáciu koli korone.

zuzuhanz
autor
24. apr 2020

@butterfly333 ahoj mne pisali vcera mail ze ci nechcem konzultaciu na skype na 28.4 ale odmietla som...K comu mi bude konzultacia ked nebudem mat ziadne vysetrenia porobene...

evita2176
24. apr 2020

Ja som dnes volala s reprofit a vraveli ze podla vsetkeho sa bude uz od maja dat cestovat do centier 😍

zuzuhanz
autor
29. apr 2020

Ahojte babulky,volali Vam niektorej z reprogenesis Brno ze Vam ponukaju online konzultaciu?Mate s tym niektora skusenost?

butterfly333
29. apr 2020

@zuzuhanz aj mne volali dali termín na konzultáciu

zuzuhanz
autor
29. apr 2020

@butterfly333 takze si suhlasila s konzultaciou?Ba kedy ti dala termin?

butterfly333
29. apr 2020

@zuzuhanz tuším 11.5

medovnicek123
29. apr 2020

@evita2176 a blizsie ti nic nepovedali náhodou? Ze od kolkeho maja a tak...aby sme nemuseli ist potom do karanteny...ak ked dufam ze návšteva zdrav.zariadeni sa povoli...

evita2176
29. apr 2020

@medovnicek123 no povedali ze ak sa otvori tak od zaciatku a ze oni poslu nejake potvrdenie aby sa dalo prejst cez hranice na kliniku. Ze tam ideme na zakrok. Neviem este zatial nic viac...ja tam budem cestovat zo Svajciarska cize predtym budem volat a zistovat ci a ako sa da..

medovnicek123
29. apr 2020

@evita2176 tak super,daj vediet prosím bližšie,ak sa dozvies daco nove potom...kedy by ste mali ist?

evita2176
29. apr 2020

@medovnicek123 mali by sme ist az v juni als muz premysla az nad julom lebo tam mame 2tyz dovolenku

zuzuhanz
autor
10. máj 2020

Ahojte baby,prosim Vas mate niektora nejake info ci sa uz moze cestovat zo SR do CR do reprogenesisu?Nepotrebujem nejaky papier aby som mohla vycestovat?

medovnicek123
10. máj 2020

@zuzuhanz tiež by som potrebovala vedieť... :/

butterfly333
10. máj 2020

Ja mám mať zajtra hovor s dr z reprogenesisu tak sa spýtam ako to je

medovnicek123
11. máj 2020

@butterfly333 super,tak daj vediet prosím potom

zuzuhanz
autor
11. máj 2020

@butterfly333 tak vediet potom prosim

butterfly333
11. máj 2020

@zuzuhanz no volali sme spolu dr mysli že niekedy začiatok júla no ani oni to nevedia na isto.No mne to celkom vyhovuje keďže musím brat medrol ešte lebo mi zatiaľ nepomohol tak pokračujem v medrole.

zuzuhanz
autor
12. máj 2020

@butterfly333 no pekne takze to kludne moze trvat aj mesiac aleno dva..Dakujem za info a drzim palecky v liecbe...

butterfly333
12. máj 2020

@zuzuhanz no uvidíme keď ani oni nevedia kedy presne. A ďakujem

medovnicek123
12. máj 2020

A myslíte, že cez tento formulár by to nešlo??
https://cestujem.standardnepostupy.sk/out/

zuza00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
medovnicek123
16. máj 2020

zuza00 a vy máte ísť na úplne prvú konzultáciu či ste tam už boli?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre