Mám ísť na ďalší KET?

alex5896
7. mar 2023

Ahojte baby mam situaciu hned z prveho vkladu mam dietatko vyslo to....teraz som bola na ket februar nevyslo to ale so mala vysoke sance hcg len 3 a rozmyslam ci ist hned dalsi mesiac do toho alebo si dat pauzu od vsetkeho....vraj mam vyssiu uspesnost ak pojdem teraz lebo uz som nadopovana cim to ☺️ mate dakto skusenost....len ak pojdem teraz zasa v marci tak uz mi ostane len jedno embryjko...mam par dni na rozmyslenie kym nepride MS

dasenka2323
7. mar 2023

@alex5896 mala som 6 vkladom... Iba keď som išla po sebe 2x tie "vyšli" jedno biochemicke, druhé MA.... Ale u mňa tiež úspech po toľkých vkladoch... A prikladám úspech ze som išla za sebou... Neviem ci som to pochopitelne napisala 😁Bola som takto:
Júl nevyšiel
August biochemické
September pauza
Október nevyšiel
November MA 8tt

alex5896
autor
7. mar 2023

@dasenka2323 co je MA 🙂 netusim tu skratku ale gratulujem

dasenka2323
7. mar 2023

@alex5896 nemáš k čomu 😔 zamlknuty potrat...

alex5896
autor
8. mar 2023

@dasenka2323 och to ma mrzi 🙄🙏 kedy ides znova

dasenka2323
8. mar 2023

Nie v pohode už je to za mnou... 🤷🏼‍♀️ Teraz si dávam pauzu.. Meníme car a hlavne sa dávam trochu dokopy - váha, oddych, dovolenka 🙂 vidím to na jún-júl....
Ale teda moja rada vyskúšaj za sebou vklad... Ja tiež som skúšala rôzne alternatívy 🙂

alex5896
autor
8. mar 2023

@dasenka2323 tak uvidim sama neviem mam par dni na premyslenie cakala som ze viac bab napise co ma skusenosti

lucyas3
13. mar 2023

@alex5896 ahoj ja s tym skusenost neamam ale ak mozes a citis sa na to tak chod to toho. Ak je to KET tak telo nieje unavene ako zo stimulacie pred odberom vajicok. Tak ak doktori vravia ze mozes urcite chod

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre