Mám druhýkrát Covid-19 pred plánovaným IVF

ywonnee
31. jan 2022

Ahojte kočky. Máte niektorá skúsenosť, že ste dostali covid pred plánovaným IVF? Mame naplánovanú stimuláciu síce na Marec, ale chcem vedieť či bude treba počkať dlhšie, alebo ten mesiac ( 1 cyklus ) bude stačiť. V novembri som absolvovala úplne celé zle IVF, tak musíme odznova. Nechcem zas otravovať na klinike s otázkami. Naviac 7.2.mame aj genetiku, či to bude mat nejaký vplyv na vyšetrenie. Ďakujem

nique
1. feb 2022

IVF je platena sluzba. Kludne ich otravuj s otazkami. Vzdy radsej lekar, ako MK. A drzim palce, nech sa to skoro podari. Ja som z tych stastnych, ktorym vyslo IVF na prvykrat a druhe dieta uz prislo same.

tana_m
1. feb 2022

@ywonnee ahoj, min.rok vo februari som pocas stimulacie ku KET dostala kovid, stimulaciu sme prerusili a zacali zas v marci, KET v marci bol uspesny. Spytaj sa aj v centre, urcite s tym maju vela skusenosti

butterfly333
2. feb 2022

Ja som mala začať zajtra stimulku na prvé ivf no dnes som už druhý krát covid pozitívna tak stimulku sme museli odložiť o mesiac.

anetata
3. feb 2022

@ywonnee Urcite sa skontaktuj s centrom. My sme boli v Brne a tam nam povedali, ze pokial by sme sa davali ockovat alebo by sme prekonali, tak 3cykly by sme cakali…

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre