Mali sme ísť do Gyncare, ale máme Covid-19

paprska
18. feb 2021

Ahojte,tak aj nás to našlo.S priateľom máme obaja covid.3.03sme mali ísť do gyncare.Uz som čítala ak sa prekoná covid tak sú poškodené spermie myslíte,že je to pravda.

martinaju
18. feb 2021

@paprska bohužiaľ to potvrdilo veľa párov, kde bol partner pred covid aj po covid na spermiograme. Ale chodte, spravia spermiogram a uvidite.

paprska
autor
18. feb 2021

@martinaju zajtra zavolám či bude možné dôjsť na konzultáciu do 3marca by sme mali byť v poriadku.Ale až pcr ukáže a odber krvy

mogaa
19. feb 2021

@paprska aspom mesiac po Covide počkajte.....

artemislix
19. feb 2021

@paprska zníži sa trosku kvalita, keď nad tým rozmýšľam, ale určite nečakajte. My sme boli covid pozitívny 7.novembra. Na odber vajíčok a spermií sme išli 27. novembra. IVF sme mali 2.12. úspešný 🥰 hlavu hore a nezúfaj

paprska
autor
19. feb 2021

@artemislix ďakujem dúfam,že bude všetko v poriadku

artemislix
19. feb 2021

@paprska drzim prsty ✊

paprska
autor
20. feb 2021

@artemislix ďakujem😘

martinaju
20. feb 2021

@paprska tiež poznam babu ktora bola v karanete ešte keď začína stimuláciu a karantena jej končila den pred prvou kontrolou (teda cca 7 deň cyklu jej skončila karantena) a išla hneď aj na ET a už je v 18tt. Držím palce 🍀

paprska
autor
20. feb 2021

@martinaju priateľ je pozitívny ja nejako necítim aby som bola No uvidíme ..ako sa to všetko vyvinie...

luccija
20. feb 2021

@paprska určite to treba odložiť napis im a porad sa

artemislix
20. feb 2021

@luccija prečo by to mala odložiť, keď jej píšeme vlastne skúsenosti?

luccija
20. feb 2021

@artemislix napísala som jej nech sa poradí
Mne obvodná nechcela spraviť ani prevenciu povedala, že po 2,3 m po Covide ako to zasiahne krvný obraz, imunitu a všetko

martinaju
20. feb 2021

@paprska oni boli obaja pozitívny. A vyšlo im to a majú ešte 8 mrazáčkov

artemislix
20. feb 2021

@luccija no každý lekár má určite svoj názor.. ale nás nezastavila za našim snom korona a ani docentka nepovedala nie. 6 dní po karanténe sme išli na IVF prvý krát.. nech sa radi, ale ja by som určite 2,3mesiace nečakala. žeby mi korona ešte tak zasahovala do života.

artemislix
20. feb 2021

A boli sme obaja pozitivni..

paprska
autor
20. feb 2021

@luccija volala som do gyncare keď budeme v poriadku máme sa znova objednať.

opi14
26. feb 2021

Hmmm, veď spermiogeneza sa obnovuje každé 2-3 mesiace, nie?

fatalkarma
18. apr 2021

@paprska moja skusenost s partnerom je taka, ze pred covidom mal spermiogram dobry, niektore hodnoty hranicne a po covide uplne zly spermiogram (na oxidac. stres)....nasadili mu vyziv. doplnky a ma prist az za mesiac po vybrati, takze my musime cakat.....nasa lekarka povedala, ze maju vela muzov, ktorym covid zhorsil spermiogram :(

paprska
autor
19. apr 2021

@fatalkarma ďakujem za komentár.Priatel 6marca covidu podľahol😭

artemislix
20. apr 2021

@paprska pane bože 😩 tak to ma mrzí. úprimnú sústrasť a drz sa.

fatalkarma
21. apr 2021

@paprska velmi velmi ma to mrzi, som sokovana :( uprimnu sustrast. Je to tragedia, ked zomieraju mladi ludia. Drzim ti palce 🙏

paprska
autor
21. apr 2021

@artemislix dakujem

paprska
autor
21. apr 2021

@fatalkarma ďakujem.Presiel už viac ako mesiac,no stále je to šok....je to veľmi tazke

butterfly333
2. feb 2022

@artemislix ja som mala zajtra dostať ms a od 2dc začať stimulku no dnes ag test pozitívny volala som do car a odložili mi to o mesiac.

artemislix
3. feb 2022

@butterfly333 tak to áno, to museli, lebo koľko je teraz karantena? 10 ci 14 dní.. ak by si bola ako ja, tak myslím, že by ti to nepresunuli.. neviem no.. ale držím prsty všetky ktoré mam, nech vám to babule vyjde. moja ma už skoro pol roka a je to nádherný život ❤️

martinaju
3. feb 2022

@artemislix babo mate z gyncare?
Aj náš drobec bude mať zachvíľku pol roka ☺️

A teraz je karantena 5 dni ale 24 hodín nesmie mať príznaky inak sa predlžuje.

butterfly333
3. feb 2022

@artemislix teraz je karantena len 5dni.dnes som 1dc

butterfly333
3. feb 2022

@martinaju 24h nesmiem mat priznaky ale ktorý deň ten posledných 24h?

martinaju
3. feb 2022

@butterfly333 5 deň by si mala byť bez príznakov a na 6 môžeš fungovať 🙂

butterfly333
4. feb 2022

@martinaju aha ďakujem za info.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre