Ľudský choriový gonadotropín 76 na 10 deň po kryoembryotransfére. Je to málo?

ada274
6. nov 2012

Ahojte kocky, som 10 dni po KET s 5 dnovou blastocystou a hcg mam len 76. Prosím o povzbudenie a úspešné príbehy tých z vás ktorým tehotenstvo pokračovalo. Obávam sa, že táto hodnota je nízka.

katarinka_brnka
6. nov 2012

len bud trpezliva urcite sa to podarilo hlavne hludik nozky hore cajicek v rucke a pred telkou 🙂 drzim silno palocky 🙂

evakva
6. nov 2012

Myslim, ze si na dobrej ceste. Drzim palce. http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi...

ripmajka
6. nov 2012

pozri si tieto tabulky http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as... a je tam aj hodnota práve k 5-dňovej kultiváciii. Podľa tabuľke je to v poriadku. Myslím si , že ten kto ti robil test na 10 deň je riadny amatér. Lebo testovať by si sa skutočne mala až na 14 deň a neskôr. Hodnoty sa približne každý druhý deň zdvojnásobujú a ako smerodajné sa berú až tie od 14 dňa . Neboj ak máš také vysoké hodnoty 10 deň , tak sa nemáš čím trápiť !!!!!

ocko78
6. nov 2012

kocky miesam vam trosku temu...poradte mi ako vytvorit novu temu...dakujem 🙂

jomini
7. nov 2012

neboj, poznam baby, kt. mali 22 na 10.den a uz idu rodit 🙂

dahra
17. dec 2012

Ja som mala pri synovi (ET bez PK-teda len osembunkac) na 15.den HCG 902. Pri druhom IVF v juni na 17.deň po ET expandovanej jednotkovej blastocytyHCG 114 a zle sa vyvijalo, HCG velmi pomaly stupalo, takže začiatkom 8tt som ho spontanne nechala odist (musela som vysadit duphaston) a posledne po KET (tiez jednotkova expandovana blastocysta) na 15.deň HCG 2336. Takze moze byt nizke na zaciatku, ale potom musi rychlejsie stupat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre