Lieky po ET vklade

28. sep 2021

Ahojte zienky..chcem sa spytat co ste mohli uzivat po vklade na podporu aby sa to uchytilo? Co odporucate..1x ma caka vklad 3 dnoveho embria a velmi by sme si zelali keby sa to podarilo .je mozne to niecim este podporit prirodnym alebo daco? Vyska sliznice okolo 9-10 mm..hormonalny profil ok..dakujem 😘

rybickadory
28. sep 2021

Ahoj, veľa sa tu spomína bromelain, 2 krát denne brať, odporúčajú 5 dní pred vkladom a 5 dní po vklade. Aj chilli vraj pomáha prekrviť maternicu.

autor
28. sep 2021

@rybickadory dakujem za info..niekde som citala aj cervene vinko 😊

rybickadory
28. sep 2021

Aj to sa odporúča, skús, pohárikom nič nepokazíš, držím palce 🙂

ailiba
28. sep 2021

Mne sa osvedčila alchemilka

kkk12345678
28. sep 2021

@ailiba ahoj, alechemilku si pila aj po vklade? Alebo len pred… ja tiež pijem a vsade citam že by sa to nemalo po vklade piť 🤷🏻‍♀️

rybickadory
28. sep 2021

@kkk12345678 aj mne v centre povedali, že po vklade už alchemilku nemám piť.

ailiba
28. sep 2021

@kkk12345678 Tiež som počula od niekoho nepiť, od niekoho piť... Tak neviem. Ale ja som pila 2 týždne po vklade a vyšlo to. Teda píšem svoju skúsenosť...

tina_8d
28. sep 2021

Mne celkovo bylinkové caje nedporúčili, tak som ani alchemilku nepila.. pár dni pred vkladom som si dala červene vínko na prekrvenie maternice, po vklade už klud, piť veľa vody, ananásový džús ten prírodný alebo papať ananás.

autor
28. sep 2021

Dakujem pekne za rady 🙏🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre