Kvalita embryí a ich uchytenie

janickomisicka
30. jan 2021

Ahojte dievčatá,máte skúsenosť s jednotkovou kvalitou embrya,ktoré je geneticky vyšetrené,že by sa neuchytili? Dakujem za odpoved

martinaju
30. jan 2021

@janickomisicka nemam osobnu ale sledujem babu na instagrame je z ČR a jej sa to stalo, takže áno stáva sa. Držím palce aby všetko dobre dopadlo 🍀🍀🤞🏽

sandra151
30. jan 2021

Mala som 1AA a nechytilo sa,ale genetické testy som nemala

martinaju
30. jan 2021

@sandra151 tiez som mala najlepsej kvality a nechytili sa niektore ale toez som nemala genetiku. Tu pani co som spomenula vyššie viem že mala genetiku (bol to podla slov lekarov zdravy chlapček). Uchytenie nezaručí nikto, tak daleko medicina nie je. Všetko toto len zvyšuje šance.

mikasz
30. jan 2021

@janickomisicka uspesnost ivf je 60%, nikto ti teda nezaruci, ze sa uchyti, aj ked je embryo 100% 😬🤷🏼‍♀️.
Ak by sa to stalo opakovane, urcite sa treba zamerat aj na salsie vysetrenia,velakrat vie spravit sarapatu hematologia a repro imunologia.

mikasz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andy1985
30. jan 2021

Nám prvý vklad nevyšiel, blastocysta najvyššej kvality geneticky vyšetrené. Teraz mám za sebou druhý vklad zatiaľ to vyzerá dobre ale mám problémy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre