Kvalita embrya B2

emmitko
24. sep 2024

Ahojte, včera 23.9. som mala ket embryjka B2. Hovorili, že má 100% buniek. Chcem sa spýtať, že či je to dobrá kvalita prípadne či vám vklad s takýmto embryjkom vyšiel. Ďakujem 🙂

babushkaem
24. sep 2024

@emmitko nehovorili iba, že má 100 buniek? nie 100%?

emmitko
autor
24. sep 2024

@babushkaem hmmm, tak teraz neviem. Hovorili, že má všetky bunky v poriadku, ale nie som si teraz istá, že či 100 buniek alebo ako to mysleli.

januska1905
24. sep 2024

@emmitko mne po rozmrazeni povedali ze malo 70percent buniek a pred vkladom uz malo 100percent, vklad z pred tyzdna asi vysiel. 🙏

babushkaem
24. sep 2024

@emmitko tak potom neviem co je B2, mne hovorili 4aa, alebo teda to mam v sprave, embryóogicka povedala ze to je kvalitne embryo

emmitko
autor
25. sep 2024

@januska1905 jeeej gratulujem ❤️ aj si mala nejaké pocity po vklade? To uhniezdenie a tak?

januska1905
25. sep 2024

@emmitko vies co, pred vkladom ma z liekov bolelo podbrusko, po vklade vsetko prestalo. V ten den poobede 2x pichnutie, druhy den vobec nic, od 3dna bolesti na ms. Tak uz som to vzdavala. A na 5ty den miniduch. Drzim palce

dasa234
26. sep 2024

@emmitko nikdy nevieš kedy motyka vystrelí. Hodnotenie je zamerané na morfológiu embrya. Mne prvýkrát vkladali embryo 4AA, uchytilo sa na prvýkrát, ale potratila som. Druhýkrát mi vkladali 5AB, tretíkrát 3AB, štvrtýkrát 3BA, a terar idem na piaty vklad so 4BB...Nikdy nevieš, ja som zatiaľ skončila len pri vkladoch, ale verím 🙂👍

emmitko
autor
26. sep 2024

@dasa234 moc ti držím palce 😊🍀

dasa234
26. sep 2024

@emmitko ďakujem veľmi pekne, aj ja Tebe 🍀🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre