Ktorá zdravotná poisťovňa je najlepšia pri preplácaní, keď sa chystáme do CAR?

25. aug 2021

Ahojte ženušky, prosím vás máte niekto info v ktorej zdravotnej poisťovni sa oplatí byť keď sa chystáme do CAR? CAR buď v BA alebo pravdepodobnejšie je že v Brne.
Máme všeobecnú od narodenia (ale aj tak si platím súkr. lekárov zo zdrav. dôvodov), avšak pri CAR by som bola rada, keby som bola v poisťovni, ktorá najlepšie spolupracuje čo sa týka aj termínov, aj výhodnejšej výšky preplatenia finančných prostriedkov. Ďakujem 🙂

e1i
25. aug 2021

Mam union, v car sme boli iba v Brne a bez problemov. Aj hysteroskopiu tam mi celu preplatili. Za mna top poisťovňa, som tam od začiatku

7lenka11
25. aug 2021

my sme s mužom Union a tiež sme maximálne spoko.. zatiaľ minimálne poplatky v Iscare Bratislava

katrinka233
27. aug 2021

Ja som vo vseobecnej a vsetko islo mimo mna, ani jedno tlacivo som neposielala, ani raz som s nimi nekomunikovala, vobec na nic sme necakali. vsetko slo automaticky z CAR a potom som uz len platila doplatky za lieky + sluzby v CAR

kilauea
27. aug 2021

Všeobecná ZP od nového roka prepláca 4.cyklus umelého oplodnenia https://prihlaska.vszp.sk/penazenka-zdravia/nov...