Ktorá reprodukčná klinika v Brne je najlepšia?

yahotka
24. nov 2018

Ahojte, prosim kto nam vie poradit ktora reprodukcna klinika v Brne je najlepsia/ najuspesnejsia? Sme z BA, stale pocuvam len ze “Brno” je lepsie, ale krore teda? Dakujem moc za vase rady a skusenosti!

alexa1983
24. nov 2018

@yahotka ahoj my sme chodili 2 roky do BA na SR je to iba o peniazoch, 5 vkladov a nic, odisli sme do brna - Reprofit a neda sa ani porovnat, pristup, vzdelanost, odbornost.. vysiel nam hned prvy vklad. Sice nam v 11 tt babo umrelo, ale to uz ich vina nebola.

lelluska
24. nov 2018

@yahotka Ahoj, ja teda so SK centrami skúsenosť nemám, moj gynekológ mi rovno povedal ze mam ísť do Brna. Tažko povedať, ktoré centrum je najlepšie každá si tam chváli to svoje, spravte si výlet a objednajte sa na konzultácie so viacerych, a podľa pocitu si vyberte, ktoré centrum spraví najlepši dojem🙂 Ja chodím do reprofitu, a 100% spokojnosť.

lety17
25. nov 2018

Ja som bola v tehu dost dlho v nemocnici a vsetky baby co riesili asistovanu reprodukcii jednoznacne odopoeucali reprofit. Zevraj tam to skoro vzdy daju na prvykrat.

andrea014
26. nov 2018

My sme teraz boli prvý raz v reprogenesis a je to tam super oproti Bratislave..akurát sme prišli nejaký rozladený z tej ceny..prečítala som toho veľa o ivf, len ceny sa nikde moc nerozoberajú,viem je to individuálne ale je možné že my zaplatíme za jeden cyklus viac ako 3000 eur a to ja som zdravá a teda len manžel má problém?

alexa1983
26. nov 2018

@andrea014 nas vyslo s mrazenim a s liekmi v reprofite 3700, poistovna nam vratila 1500. Takze priblizne tolko sme platili aj na SR. Ale na SR sme potom este nechali do 5000 eur , 6 neuspesnych vkladov. V reprofite nam vysiel hned prvy pokus, zial v 11 tt prestalo byt srdiecko :(

andrea014
26. nov 2018

@alexa1983 takže je to asi normálna cena ..kamošky čo boli na iných klinikach platili za jeden vklad okolo 1200 eur takže nechápem ako nám sa mohla cena vyšplhať tak hore..preto sme chceli ísť ešte na inú kliniku aspoň na konzultáciu popýtať sa.. to mi je ľúto,to si neviem ani predstaviť 🙁 my sme zatiaľ na začiatku,bojím sa toho,neviem čo nás čaká a ešte keď mi zavalia takúto sumu .. koľko máš rokov?

tinka133
26. nov 2018

@alexa1983 prosim Ta co vsetko zahrnovala Vasa cena ? Dakujem !

alexa1983
26. nov 2018

@andrea014 mam35, umele riesime 2 roky

alexa1983
26. nov 2018

@tinka133 lieky na stimulaciu, vyber vajok, oplodnenie - manzel ma horsie spermie tak sme priplacali za metody macs, icsi a picsi, vklad 1 embrijka , davali sme aj embrioglue a mrazenie 5 embrijok .

lejduska
27. nov 2018

Ahojte, my sme boli aj na SVK aj v Brne zatial sme nikde nic neskusali, az teraz po novom roku ideme do toho. Boli sme v Heliose. Mate niekto skúsenost? Ďakujem 😊

prekvapenazena
28. nov 2018

@lejduska chodila som do reprofitu do brna,bohuzial neuspesne. Momentalne chodim do heliosu do martina.moj osobny nazor:na svk pristupuju k tebe ako k pacientovi a nie ku klientovi. V reprofite je normalne,ze tvoj partner je pri tebe pred odberom vajicok a po odbere vajicok a aj pri vklade embrya, v martine nie. Caka na chodbe....

lejduska
28. nov 2018

@prekvapenazena
Dakujem za odpoved. V Martine sa ti teda pozdava? Lebo ja ked mam porovnat gyncare a helios tak jednoznacne helios. Zatial ziaden uspech lebo sme este nic nepodstupili no v gyncare som sa citila ako cislo a odchadzala som zrevana v heliose som sa citila plnohodnotne ako clovek, tak snad sa oplati

prekvapenazena
29. nov 2018

@lejduska personal je mily nemozem povedat nic zle,ale mne osobne sa pacilo viac v brne. Podla mna to je hlavne od tvojho pocitu,co si vyberies.Ja som isla na istotu,ze brno to mi urcite vyjde(vsade tvrdia,ze najlepsie) a vidis nevyslo.Ak ti to ma vyjst tak ti to vyjde aj v cechach aj na svk.

lejduska
29. nov 2018

@prekvapenazena
Ale v Brne si bola v akom car? Toto ja presne vravim, kazdy chvali to kde im vyslo, cize asi tak. No my sme sa z heliosu z KE presunuli do Heliosu v Brne.

lucia1906
10. dec 2018

Baby neostal niekomu Menopur, Femara,Orgalutran alebo Ovitelle?

orchidea1986
21. jan 2019

@lejduska ahoj, prosim ta je rozdiel medzi helios ke a helios brno? My rozmyslame nad prechodom z Helios ke do Reprogenesis Brno.

lejduska
23. jan 2019

@orchidea1986 tak v KE funguju rok a v Brne asi 20. Mame aj ine dovody ak chces napis IP. 😉

laxxvita
9. mar 2019

Ahojte koceny, prosím vás, nemohli by ste mi prezradiť aké ste mali výsledky hormonálnych testov z krvy ktoré potrebuju v car? Ja mám prvú konzultáciu 27.3. v Brne, a po odoslaní krv.testov mi povedali že tam chyba výsledok antiTPO a prolaktín, ale ja tam vidím antibTPO 0.50 a prolaktín 6.65 či to je nijaká blbosť ? Ďakujem za vaše odpovede

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre