Krvácanie po ET na 8. deň. Prečo to nevyšlo?

lili153
30. aug 2011

som zufala .na 8 den po et som zacala krvacat a stupnujesa to hoci berem poctivo utros a duphaston nepomaha to ☹ myslim ze som uz o to embriko prisla som stoho nestastna velmi.hoci som oddychovala brala som vitaminy ,embryka boli v super stave a ja by som mala byt v poriadku neviem preco to nevyslo nechapem tomu?!

bodka13
30. aug 2011

@lili153 hlavu hore 😉 nevieš či si o "embryo" prišla.....volaj lekárovi,určite ťa zoberie na sono...alebo choď do nemocnice na gynekologickú pohotovosť-pôrodnícky príjem,vysvetli im že si po et a určite ťa vyšetria ....takto sa len zbytočne trápiš a stresuješ

lili153
autor
30. aug 2011

volala som mam prist zajtra .som zvedava ako to dopadne, vies dobre mi padne s niekym pokecat kto ma podobne problemy dakujem za podporu

lucinka1104
30. aug 2011

hlavu hore môže sa jednať aj o hniezdenie

cikyta
30. aug 2011

@lili153 Držím ti palce,nech si v poriadku. . . Mna začalo na 7 den po ET bolieť tak hrozne brucho,že som bola 100% presvedčená,že idem každu chvýlu dostať menzes. Musela som si dať ibalgin z bolesti ☹
A vieš čo ? Do dvoch dní to prešlo a ja som si len tak zo srandy urobila test. Teraz mi tu výsledok testu behá z izby do izby a kričíííí 😀
Bude to fajn. Musí ! 😉

lili153
autor
31. aug 2011

no u mna to fajn neni to babo mi odislo!chceme este vyskusat KET a uz potom to asi vzdam ked to nevinde uz mam toho nahanania sa dost.ale dakujem za podporu 😉

jozefinka9
3. sep 2011

ja krvácam od 9.dňa po ET ☹ Na nete píšu, že to neznamená, ak žena špiní alebo krváca, že nie je tehotná, ale žiaľ, to krvácanie je už doslova ako menzes a nemám veru žiadny náznak či príznak tehotenstva ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre