Komu sa nepodarilo otehotnieť v Reprofite?

naduska
9. jún 2011

ahojte chcela by som zalozit novu diskusiu ohladne otehotnenia v Reprofite ,,
ja som po 3 stimulaciach v R. a zatial negativna ...

naduska
autor
10. jún 2011

halooo to sa Vam v R. vsetkym podarilo otehotniet ??? 😝 fuuuha 😝

lentilkal
10. jún 2011

Nadi jdu te podpořit at v tom nejsi sama jak jsem slibila a zkusim to založit i na konikovi cz a uvidime

naduska
autor
10. jún 2011

hehe tak sme len dve???co nam to nevislo /?? 😠

lentilkal
10. jún 2011

asi ano na cz se neprihlasil taky nikdo

naduska
autor
12. jún 2011

no asi ano ,,TAK TREBA ZMENIT CAR,, 😨

lentilkal
12. jún 2011

no jo ale kam

mima263
12. jún 2011

baby nechcem Vám tu do toho kecať, ale skúste si dorobiť nejaké vyšetrenia hoci aj z vlastnej iniciatívy. Ja som zmenila CAR, bolo to tam lepšie, ale aj tak mi to neprinieslo šťastie

naduska
autor
13. jún 2011

mam vysetrene vsetko 😀 uplne vsetko mam MTHFR hetero ..a pichala som aj fraxik .... ☹ a nic ...tak asi embryjka su neni ok neskorsie ,akj ked boli vzdy blastule ... ☹

vierus
13. jún 2011

@naduska ahoj, ja som po 4 stimulaciach v R a tiez zatial negativna... chystame sa na 5 stimulaciu. Tiez mam vsetko vysetrene, vsetko mam OK, len embrijka sa nevedia uchytit 😖

naduska
autor
13. jún 2011

a ako si stimulovala ,kolko bolo embryjok a na kolky den ET?a SPG?

vierus
13. jún 2011

@naduska vsetky stimulacie boli len s clostilom, 1x boli 2 embrya, 2x boli tiez 2 embrya, 3x nebolo ziadne a 4x bolo jedno embryo, vzdy bol transfer na 3 den. SPG je vzdy u nas iny, ale lekar hovori, ze vzdy postacujuci na ICSI.
Teraz sa chystame na stimulaciu s injekciami v juli. Inak, ja mam za sebou ešte 4 IUI na Slovensku neuspesne, a 3x IVF na Slovensku, s dlhymi protokolmi a PK... ale tiez neuspesne 😔
My sme taky zvlastny pripad... tak nam vsade hovoria 😝
A vy ???

naduska
autor
13. jún 2011

ja mam 1x IVF ISCARE 3x transfer a nic.
1x IVF HELIOS BRNO 3x transfer a vzdy tehotna ale potom nic... ☹
3x stimulacia v Reprofite a vkladane :2 x 2 blastule a eraz 3embryjka a ani tuk....
mame este 2 zmrazene 2xHB ALE NEVIEM ,NEVIEM velmi som si verila zi tam mi to vide urcite ale nic ☹

vierus
13. jún 2011

to mi je luto 😔
ja som tiez velmi verila, ze R je ten pravy... lekar na nas uz naposledy videl sklamanie, tak sa nas snazil trochu povzbudit, ze nech s nimi este chvilu vydrzime, tak sme sa rozhodli este pre jeden pokus. Ako pristup je tam neporovnatelny so slovenskom, lekari aj sestricky v R su uzasni ... len to stale nevychadza 😔

zlatuska77
13. jún 2011

Ahojte baby,

ja mam za sebou 1x prirodzene - mimomaternicove, potom o pol roka neskor 2x IUI-neuspesne, o tri roky 3x IVF v Gynfive - ani tuk, potom 3x soft Reprofit, prvy krat nic, druhykrat biochem. a teraz naposledy pozitivne, ale cakam na vysledok ultrazvuku, moc tomu neverim - spinim a slabo krvacam v podstate od pozitivneho testu...mrazacikov som nikdy nemala, vzdy je to len na jeden transfer...ale nezufam...lekari mi nedavali ziadnu sancu a reprofit mi sancu dal...takze ak to nevyjde, urcite idem este raz/dvakrat,trikrat.../ 🙂

naduska
autor
14. jún 2011

tak drzim palce aby to dobre dopadlo 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre