Koľký KET vám vyšiel a ako?

zufalka
20. nov 2010

ahojte,chcela by som vediet na kolky KET sa vám podarilo otehotniet a akej kvality či kolkobunkové embryjka vám vkladali?dakujem 🙂

lucia.kl
20. nov 2010

@zufalka ahoj. no ja mám baby po prvom KET, kolko bunkové a akej kvality, to chceš odo mňa privela 😀 ale boli to embrijka po PK, tak určite okolo 100 buniek mali 🙂

zufalka
autor
20. nov 2010

@lucia.kl super,my máme dve blastocysty tak zistujem akú máme šancu,lebo väčšinou tu čítam o negatívnych výsledkoch po KETe,dakujem 🙂 vkladali ti dve embryjká?

lucia.kl
20. nov 2010

@zufalka áno dve a obe sa chytili ako môžeš vidieť 😀 do ktorého centra chodíš??

zufalka
autor
20. nov 2010

do reprofitu v Brne,pred mesiacom som prišla v 14.tt o babatka,tak po novom roku by sme chceli použit mrazáčikov

lucia.kl
20. nov 2010

@zufalka juj, tak to mi je luto, ja som o ne prišla ešte na začiatku v 5tt, tak po troch mesiacoch sme na to išli znova 🙂 ja som chodila do gyn fiv v BA

zufalka
autor
20. nov 2010

tam som chodila aj ja ale po 5 neúspešnom IVF som odišla a išla som do Brna,tam sa nám to podarilo na prvý šup ale dopadlo to na 😢 snád to aj nám vyjde 🙂

lucia.kl
20. nov 2010

@zufalka tak to ti nezávidím, ja som to našťastie absolvovala všetko len raz. a krorého dr si mala v gyn fiv?? ja som mala drábeka a aj sa o mňa celé tehu staral, mal ma aj rodiť, ale kedže bol zrovna na dovolenke, tak ma odrodila pohotovosť 🙂 tak ti budem držať palce, aby to vyšlo

zufalka
autor
20. nov 2010

mala som harbuláka,dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre