Koľký deň po IUI ste si robili test?

nemko
14. dec 2010

kocky od kolkeho dna po IUI ste testovali? len mi prosim vas nepiste, ze az 14 den a neskor lebo viem, ze nie kazda do az dovtedy vydrzi 😀DD

kvetinka98
14. dec 2010

Ahojky ja som testíkovala po IUI na 12 DD neviem či ti to skorej ukáže...možno tak na 10 dd.....držkám moc palčeky...

moni
15. dec 2010

ahoj, ja som trosku divny pripad 😅 testovala som az potom ako mi sestricka volala ze mam hcg pozitivne 😉 ja trubka som nechcela verit ze to vyslo tak som letela do kupit test. to bolo 15 dni po IUI
drzim palce!

ckatka
27. feb 2015

ahojte, otvaram temu znova, pridam moju skusenost - ja testujem uplne kazdy den od 11dc - len preto ze je to moj prvy cyklus s IUI a Pregnylom a tak,...takze chcem presne vediet dokedy drzi pregnyl a odkedy uz mozem ratat s pozitivnym testom 🙂
niekto si pomysli ze skoda testov a ze som trafena, ale ja proste chcem vediet ako veci funguju, a mam vela lacnych testov 🙂 .... moje doterajsie pozorovania mi prezradili ze Pregnyl sa v moci ukaze rychlo (po 12 hodinach od pichnutia uz su kolajnice na ovu teste) a vydrzali mi na ovu teste 5 dni kolajnice a tri dalsie dni viditelna ciarka (bledsia od referencnej)
8 den od IUI som spravila prvy tehotensky test (aby som overila ci Pregnyl je este detekovatelny), nebol, test bol negativny, takze teraz akonahle sa na teste objavi nejaky duch, budem vediet ze to nemoze byt z Pregnylu 🙂
Dnes som 29DC, 10 den po IUI a test je negativny. Viem ze je to skoro - ale - zasa - len kvoli mojim pozorovaniam a odpovediam na niektore fyziologicke otazky - chcem vediet kedy sa prvykrat objavi aj slabunky dusik (ak vobec) 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre