Koľko stojí oplodnenie cudzími spermiami?

25. dec 2021

Ahojte, môj priatel je po chemo pravdepodobne neplodny. Uvazujeme uz nad rodinou a vobec neviem, kolko by mohlo stat umele oplodnenie cudzimi spermiami? Pracujeme s predpokladom, že ja a moje reprodukcne organy su absolutne zdrave. Je to financne narocne pri takomto scenari?
Dakujem za kazdy napomocny komentar a prajem krasne sviatky ! 🙂

bennn
25. dec 2021

... pardon ale poznáš google, napisal som do googlu a hned milion člankov... tak trebars 1295€ až 3215€. Variabilné

deti95060810
25. dec 2021

@bennn pani asi myslela niekoho, kto má reálne skúsenosti...😉

zojanka
25. dec 2021

Pokial si ty ok, mozete skusit inseminaciu (IUI) s darcovskymi spermiami. Je to rychly zakrok ked ti v case tvojej ovulacie vlozia dnu spermie. Pozri si cennik dakeho centra asistovanej reprodukcie, ale myslim ze je to +/- do 500€ na jeden pokus. IVF vyjde od 1500 do 3000€ cca.

liljana
25. dec 2021

Niekde na diskoteke to mas zadarmo ... 🙂

janai1
25. dec 2021

@liljana jasne, lebo niekto vo vzťahu pôjde na diskotéku sexovať s cudzími chlapmi 🤦‍♀️

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liljana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ukulela
25. dec 2021

@liljana pripadne aj s nejakou pohlavnou chorobou ako bonusom.... ppc srandovma rada.
A zakladatelke, osobne by som do takehoto kroku sla az po svadbe.

judar
25. dec 2021

Na takto problem je skor dobre mat naozaj dobrych znamych ci kamaratov ktorym by nevadilo sa obetovat...je to omnoho lepsie nez daka rychlovka niekde na hajzlikoch na diskoteke s filkami, chlamydiami, mykozami a bohvi cim nebezpecnym a usetri to tie sakramentske ceny za cely proces

zojanka
26. dec 2021

@judar to nieje dobry napad... Kde ma "kamarat" istotu ze od neho nebude za par rokov driapat matka vyzivne napriklad.... a kde ma ta zena istotu ze v kamaratovi sa neprebudia rodicovske city ked bude vidiet vlastne dieta vyrastat u inych ludi a nezacne si nanho narokovat .... ked cudzie spermie tak jedine anonymne podla mna

kamoska_z_konika
27. dec 2021

Ahoj, helios 1 strek z pipety 250 eur

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre