Koľko ste platili za IVF?

mulm
8. sep 2024

Ahojte koľko ste platili za ivf ako samoplatca ?

butterflyeffect
8. sep 2024

Ako samoplatca nie , ale vyslo nas jedno IVF-3 vklady spolu s liekmi cca 4000 . Poistovna preplaca cca 1500 takze spolu by bolo 5500. Ale to je velmi individualne s tou cenou, budu ti ti baby pisat od 1500 az do 10000 a viac…

simca115
8. sep 2024

@mulm veľmi individuálna otázka. Každú ženu to môže vyjsť inak. Liečebný plán , počet vkladov, lieky.

oriesocek
8. sep 2024

To ti musia nacenit v centre, kedze niekto riesi aj genetiku, je tam vela ukonov, kazdy to ma ine...aj my sme mali cez poistovnu a aj tak sme platili snad 2500 eur

mulm
autor
8. sep 2024

@oriesocek ja len základné veci chcem

marlen16
8. sep 2024

Treba si pozrieť cenník, každé CAR má iné ceny. My sme v Brne platili cca 4000€ ale teda len základné veci sme nemali, priplacali sme si za metódy oplodnovania, embryoscope, zamrazovanie…ale určite rataj že to bude okolo 1500-2000€+ aj keď si vyberieš len základne metódy

oriesocek
8. sep 2024

@mulm ale musis vediet ktore zakladne. Cenniky su na webe, ale ja by som napr nevedela co vsetko potrebujem iba tak... My sme museli mat aj icsi pre viac vajicok, aj platis lieky, injekcie, transfer, atd.. je toho spusta...https://www.gyn-fiv.sk/cennik/cennik-na-stiahnu...

bejbs123
8. sep 2024

@mulm co znamena zakladne veci?

mulm
autor
9. sep 2024

@oriesocek ďakujem všetkým za odpoveďe

butterflyeffect
9. sep 2024

Zakladne veci-no ja by som sama od seba nevedela co je zaklad a co treba a a co nie. To nam povedali az po konzultacii v CAR, a tomu tiez predchadzalo vela otazok na nas a prestudovanie nasich vysledkov. Ale uz na prvom sedeni nam v cenniku pokruzkovala a cim ratat na 100%, co mozno bude treba, co je na nasom rozhodnuti a co z ich pohladu netreba… jedine prekvapko bolo tie mega doplatky za lieky…

martaatram
9. sep 2024

Nas cez poistovnu 1ivf 5500..druhe ivf 5600 zalezi co vsetko

monicazbb
10. sep 2024

@mulm je sice pekne že zakladne veci, len prave vďaka tym doplnkovym metodam ( mali sme dve, prve bolo to selektovanie spermi a druhy asistovany hatching) sa ako tak 4 embrya podarili. A Ket až treti po zmene liečby, samozrejme tej nadrahšej. Ak by sme neplatili tie doplnkove metody, nevyjde tolko vajičok a potom tolko embrrii...to čo by sme do toho vrazili by šlo von oknom a nebola by som tehotna. A to nehovorim o tom ze na druhe ifv by som nesla. Nielen z finančného hladiska, ale ja som veeeelmi tazko znasala celu liecbu. Dokopy s preplatenim poistovne cca 6 tisic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre