Koľko folikulov ste mali pri úspešnej intrauterinnej inseminácii?

datelinka31
14. dec 2015

Ahojte dievcata, chcem sa opytat, alebo skor len utesit, ze je nejaka sanca otehotniet pomocou IUI s iba jednym folikulom. Brala som totiz Clostyllbegyt, 50 mg a nakoniec je tam stale iba jeden, ktory tam bol aj pred clostylom. Dakujem,

datelinka31
autor
15. dec 2015

nikto taky sa tu nenajde?

bubu25
16. dec 2015

@datelinka31 ahoj, a prečo by sa to nemohlo podariť s jedným folikom? Podla mna istotu nemáš ani pri viacerych folikuloch a naopak pri jednom to môže vyjsť. Nestresuj sa zbytočne 😉

datelinka31
autor
17. dec 2015

tak dnes nas to caka, drzte palce 🙂

@bubu25 len ma to nahnevalo, lebo uz som raz brala clostyl a mala som 5 folikulov, ale 3 praskli a nevyslo to, sice vtedy sme sa snazili prirodzene.. a teraz som si zbytocne zatazilo telo bez efektu.. ale tak snad aspon v tom jednom bude vajko 🙂

bubu25
17. dec 2015

@datelinka31 drzim palce, aby to bolo to spravne vajko😉 o 2 tyzdne prajem pozitivne spravy☺

aurlinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
datelinka31
autor
19. dec 2015

@aurlinka hihi, tak super, ze to vyslo. Prosim a brala si utrogestan? lebo mne doktorka povedala, ze netreba, ja som brala predtym cyklus, ale dost mi to narusilo cyklus, resp. len posunulo menstruaciu, tak teraz povedala, ze netreba.. ale ja rozmyslam, ci predsa by nebolo ho lepsie brat?

aurlinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
datelinka31
autor
19. dec 2015

A brala si cipky? A kolko denne?

aurlinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
datelinka31
autor
21. dec 2015

@aurlinka a ake si mala pocity, citila si, ze to vyslo? Mala si aj nejake priznaky, predtym, ako si si urobila test?

aurlinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre