KET v Gynfiv - cena

5. jún 2024

Neboli ste, prosím, niekto v gynfiv na KET? Nechápem celkom, ako sa počíta cena. Tých 350 je komplet alebo ešte treba ratat aj rozmrazenie a zmrazenie? Dakujem

emmitko
7. jún 2024

Ja mám embryjká zmrazené 1 v projekte, čiže za tých 350 je rozmrazenie a vklad. Ak máš po 2 v jednej pejetke tak to už neviem 🙂 držím palce ☺️

autor
7. jún 2024

@emmitko a potom sa prosím ešte platí ďalšie zmrazenie, ak nieco zostane? Nevieš? Ja teraz len začínam stimulovať, ale rozmýšľam dopredu

emmitko
8. jún 2024

Keď si v stimulácii tak platíš v rámci cenníka za zmrazenie embryjok, ktoré sú na to vhodné. Keď pôjdeš na prvý vklad tak ten neplatíš lebo zo zákona máš jeden vklad hradený poisťovňou. Ak by sa náhodou neujalo embryjko a pôjdeš na ďalší ket tak vtedy platíš 350€ za vklad. Ale ostatné ti ostávajú stále zmrazené. Ja som mala 3 embryjká zmrazené a každé mám v samostatnej pejetke, takže mrazenie som zaplatila na začiatku a teraz idem na prvý vklad zadarmo a ak by z neho nebolo nič, tak už len budem platiť samotný ket

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre