KET - september 2020

jessica8
26. júl 2020

Ahojte 😁
Chystáte sa niekto na ket v septembri? Poprípade blízko?
Spoznala som tu úžasných ľudí a dodnes dobre kamošky s ktorými sme sa podporovali.
Mame 2r dcérku po prvom úspešnom IVF a tak by sme chceli aj súrodenca. Mame ešte 9 mraziacikov tak sa chystáme v septembri na ket.
Ak ma chuť niekto pokecat tak budem len rada 😁😁

iana_123
26. júl 2020

@jessica8 ahoj, ja by som rada išla v septembri, som po kyretazi, tak snáď mi vložia po 2 menzesoch nejakú peknú a zdravú blastocystu 😊 v ktorom si centre?

jessica8
autor
26. júl 2020

@iana_123 ahooj
Jeej tak to ma. Teší a držím palce ✊
V Košiciach spln a ty?

smeja1981
26. júl 2020

ahoj, ja som v Helios KE, teraz stimulujem a a tento tyzden bude odber. V septembri ideme na vklad, ak vsetko dobre dopadne samozrejme. Kolko mate zmazacikov ?

jessica8
autor
27. júl 2020

@smeja1981 waau tak to je nahodicka
Si aj na fb? Tu chodievajú celkom malo.
Mozno môžme súkromne popísať.
Mame este 9mrazacikov..tiež sa chystáme septembrový ciklus idem si dned pre lieky do splnu

butterfly333
27. júl 2020

@jessica8 to je krásna 9 mrazačikov my sme boli teraz na Ket no mali sme darovane embryo čiže len jedno no žiaľ nevyšlo to takže už nemáme nič 😪😪😪

mey8
27. júl 2020

Ahojte🙂 aj ja sa k vám rada pridám, aj keď síce my na konci augusta začíname stimuláciu, takže v septembri bude odber vajíčok,mrazenie.... a Prvý vklad by mohol vyjsť na október...🙂 Takže ak vám to nebude vadiť tak sa tiež pridám k obojstrannému podporovaniu🙂 snáď nám to všetkým vyjde a čoskoro sa dočkáme tých našich malých zlatíčok..🙂 ♥♥♥

jessica8
autor
27. júl 2020

@butterfly333 určite sa vam ešte Zadari netreba to vzdávať 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

jessica8
autor
27. júl 2020

@mey8 ahoj 🥰jasne budeme len radi 🙂
Tak super drzim palce ja som si dnes vybrala lieky a menštruácia by mala prísť 30.8 tak začínam ak bude všetko ok tak niekde v polke septembra pôjdeme na vklad.
Držím palce ✊ všetkým

zuzanita123
1. aug 2020

@butterfly333 mozem sa ta opytat ako to je s tym darovanym embryom? Vyberes si darkynu ci oni ti priradia ? A kolko sa plati alebo ako to je?

butterfly333
1. aug 2020

@zuzanita123 vy si zadate podľa vás aby sa podobalo teda krvná skupina farba oči vlasov výška váha u oboch. A stojí to 1200€.

zuzanita123
1. aug 2020

@butterfly333 dik za odpoved

zuzankaa2
10. aug 2020

@jessica8 ja ak pôjde všetko ako má budem mat ket v septembri ❤️❤️❤️🥰 júl sme mali et, ale bohužiaľ nevyšiel.

jessica8
autor
10. aug 2020

@zuzankaa2 super tak držím palce ✊ ✊ ✊. Ja by som mala mat vklad niekedy cca okolo 17.9
Tiež sa nespolieham ze to hneď vinde uvidíme.
Nemohla si ísť na vklad v auguste???

zuzankaa2
10. aug 2020

@jessica8 mohla som ísť. Len mi odporučili vklad v prirodzenom cykle a keď som bola na kontrole, tak mi povedali, že sliznica nie je úplne hladká... aj keď výška bola pekná. Stimulácia mi úplne rozhodila cyklus. Ovulaciu som mala vždy ako hodinky 12dc a teraz som mala až 18dc. V RF mi povedali, že bude lepšie počkať, že ešte účinkujú lieky zo stimulácie. Ak náhodou budem mat cyklus ako predtým, tak vklad by mal vyjsť okolo 5.9., ale nato sa teraz nedá spoliehať 🙂🙈 uvidíme ako ti to telo zariadi 😁aj tebe držím palčeky ❤️

jessica8
autor
10. aug 2020

@zuzankaa2
Jasne uz rozumiem
A ty ideš teraz na ket? Alebo znova novy cyklus.
Lebo ja budem brat iba tabletky progesteron a nič viac.
Potom idem na ket.

zuzankaa2
11. aug 2020

@jessica8 len na ket. Mame 7 mrazacikov. Od ktorého dňa cyklu budeš brat progesteron? Ja by som mala po ovulke začať brat utrogestan. Tak len čakať na ďalší cyklus ci bude sliznicu ok.

jessica8
autor
11. aug 2020

@zuzankaa2 aha Chapem
Ja som bola na kontrole v juli a sliznica bola ok
Od prvého dna menštruácie budem brat len estrofem pardon 🙂
Tabletky a nič viac
Potom kontrola a vklad

jessica8
autor
11. aug 2020

@zuzankaa2 a uz ste mali nejaké vklady? Ci to bude prvý?

zuzankaa2
11. aug 2020

@jessica8 ja dúfam, že teraz už bude ok. My sme mali po stimulácii hneď et, ten nám nevyšiel a vlastne hneď ďalší cyklus sme chceli ket, ale kvôli tej sliznici počkáme na ďalší cyklus. Estrofen som brala aj ja hneď po punkcii, ale teraz pôjdeme v prirodzenom cykle, tak ze mi ani tie nedajú. Len ten utrogestan.- Myslela som si, že ho ma každá žena po vklade, ale asi nie. Akú si mala výšku sliznice?

jessica8
autor
11. aug 2020

@zuzankaa2 ano ano chápem 😁 😁 😁
Ja ti poviem pravdu ze vobec neviem aka bola moja sliznica veľmi to neriešim doktorka povedala ze všetko je výborné tak som bola spokojná..
Aj pri malej všetko ok išli sme na et a na prvý sup to vyšlo.
Som zvedava teraz ale som psychicky pripravená na vsekto a taka kľudná lebo uz deti mame.
Vy uz mate deti? Odkiaľ si? 🥰
Držím palce ✊ ✊ ✊

zuzankaa2
11. aug 2020

@jessica8 ja som do stimulácie mala všetko ukážkové, tak snáď to rýchlo nabehne späť ❤️😁 Áno čítala som, že ti vyšlo hneď prvé et ❤️ to muselo byt super🥰 Kvôli čomu ste sa dali na IVF? Bohužiaľ ešte nemáme.2r sa nám nedarilo bábätko, tak sme išli na vyšetrenia a priateľ katastrofa výsledky. Bývam v Hodoníne (priateľ odtiaľ pochádza) ty?

martinaju
11. aug 2020

@jessica8 ahoj, tiež by som mala ísť na KET ak bude všetko ok 🙂, počas stimulácie našli polyp takže som ho tento cyklus bola dať von 🙂 a už len dúfam, že po kontrole budem môcť íst na KET.

strojarka25
15. aug 2020

Ahojte pridavam sa v stredu sme mali odber teraz čakáme čo z toho bude.Et u nas v centre moc neodporúčajú tak KET by mal byť september 🙂

jessica8
autor
15. aug 2020

@martinaju jeej ahooj
Tak sa tu už zbierame 🥰🥰🥰teším sa odkiaľ si?
Ja mam dostat 29.8 menštruáciu tak 12dc pôjdem na kontrolu sliznice a tak doktor rozhodne kedy bude vklad

jessica8
autor
15. aug 2020

@strojarka25 ahooj
To je super 🥰🥰 takze čakáš na nový ciklus? A tak?

martinaju
15. aug 2020

@jessica8 ja som z HC a do centra chodim do Gyncare Nitra. Ms ani nepozerám kedy mám mať lebo som po hysteroskopii takže môže meškať. Mám si zavolať a objednať sa 10 DC. Tak dúfam, že bude všetko ok (najskôr musí byť ok maternica po hysteroskopii a tiež sliznica) doteraz bola sliznica vždy dobrá tak dúfam, že tomu tak bude aj teraz a konečne sa dočkám toho prvého vkladu 🙏🏽😊

strojarka25
15. aug 2020

@jessica8 presne tak v pondelok sa dozvieme kolko nam ich dobojovalo do konca a cakam pak uz len na MS. 🙂

butterfly333
15. aug 2020

@martinaju ah9j aj ja som.z HC kde si bola na hysteroskopii k trnave v nemocnici? Ja som tam bola cca 5r dozadu na hysteroskopii všetko v poriadku no tehu niesom stále ani vklad v júli nevyšiel tak tiež rozmýšľam znova nad tu hysteroskopiu.

martinaju
15. aug 2020

@butterfly333 Ahoj, ja som bola v nitre jednodňová klinika Lauris tušim sa to volá MUDr. Bátovský. Ja som mala prvý krat polyp vybrali ho a teraz pri stimulácii sa im zdalo znova a keďže doktor nechcel robiť vklad keď sa mu niečo nezdalo tak som išla znova ale po hysteroskopii mi povedal že to vyzeralo len na sliznicu ze to vybral a ze presne povie histologia ci to bol alebo nebol polyp a ze uz by malo byt vsetko pripravene na transfer 🙂 tak dúfam že mi transfer povolia 🙂
Ja som nad TT ani nerozmýšlala a moj gynekológ (ja mám aj obvodného gynekológa v NR) mi odporúčil buď tuto kliniku v Nitre alebo na Sliači a keďže som prvý krát bola dosť mimo že sa mám ísť dať uspať (nečakala som vôbec operáciu) tak mi podal papier do NR a číslom na doktora a teraz som ani nerozmýšľala hneď som volala doktorovi Bátovskému 🙂

jessica8
autor
15. aug 2020

@strojarka25 super tak držím silno palce ✊ kolko mate embryí? Momentálne..
Kedy mas mat novy cyklus?
Kde do centra chodíš??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre